İbrahim Güçlü Haberleri

İbrahim Güçlü haber, İbrahim Güçlü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbrahim Güçlü - 12.07.2021
Akıncı Üssü davasının gerekçeli kararı açıklandı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullanılan Akıncı Üssü'ndeki eylemlerine ilişkin 26 Kasım 2020'de verilen hükmün gerekçesi açıklandı.
İbrahim Güçlü - 02.04.2021
Diyarbakırlı yazar İbrahim Güçlü, terör örgütü PKK'nın kendisini ölümle tehdit ettiğini öne sürdü
Diyarbakır'da yazar İbrahim Güçlü, terör örgütü PKK'nın kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia etti.
İbrahim Güçlü - 04.11.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 sanığın yargılandığı davaya sanıkların son sözlerinin dinlenilmesiyle devam edildi.
İbrahim Güçlü - 09.09.2019
Oturma eylemi yapan Diyarbakır annelerine destek ziyareti
Çocukları dağa kaçırılan Diyarbakır annelerinin HDP İl Başkanlığı önündeki oturma eylemine destek ziyaretleri sürüyor.
İbrahim Güçlü - 30.05.2019
Akıncı Üssü davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 kişinin yargılandığı davanın sanıkları, savcının esasa ilişkin mütalaasına karşı savunma yaptı.
İbrahim Güçlü - 10.01.2018
Hava Kuvvetleri "Mahrem İmamları" Davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Hava Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki mahrem yapılanmasına yönelik 76 "mahrem imam" ile 81 askeri personelin yargılanmasına devam edildi.
İbrahim Güçlü - 29.12.2017
Yaralı Kerkenez Kuşuna Tedavi
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde yaralı halde bulunan Kerkenez, tedavi edilmek üzere Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.
İbrahim Güçlü - 19.12.2017
Güvenlik Kamerasına Verdiği "Tekmil"Le Kendini Savundu
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı belirlenen Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 486 kişinin yargılandığı davaya sanık savunmalarıyla devam edildi.
İbrahim Güçlü - 24.09.2017
AK Parti Develi 6. Olağan Kongresi
AK Parti Develi 6. Olağan Kongresi'nde AK Parti Develi İlçe Başkanlığı'na Mehmet Durukan yeniden seçildi.
İbrahim Güçlü - 26.08.2017
MHP Pazaryeri İlçe Kongresi Yapıldı
MHP Pazaryeri İlçe Başkanlığı görevine İbrahim Güçlü getirildi.
İbrahim Güçlü - 13.09.2016
Siyasetçi ve Yazarlardan Terör Örgütüne Tepki
Güneydoğulu siyasetçi ve yazarlar, terör örgütü PKK'nın hain saldırılarına tepki göstererek vatandaşları teröre karşı durmaya davet etti.
İbrahim Güçlü - 20.08.2016
Makedonya'da Şehitleri Anma Programı Düzenlendi
Eyüp SALİH / Kalkandelen, 20 Ağustos ( DHA ) – Türkiye'de 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişiminde şehit olanlar için Makedonya'nın Kalkandelen şehrinde Şehitleri Anma programı düzenlendi.
İbrahim Güçlü - 19.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Dünyadan Tepkiler
Makedonya'nın kuzeybatısındaki Kalkandelen şehrinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde hayatını kaybedenler için "Şehitleri Anma Programı" gerçekleştirildi.
İbrahim Güçlü - 22.06.2016
PKK Kırsalda da Kentte de Sıkıştı
Terör örgütü PKK, yerli üretim silahların TSK tarafından kullanılmaya başlanmasından sonra kırsalda hareket edemeyecek duruma geldi.
İbrahim Güçlü - 07.05.2016
Diyarbakır'da İnsan Hakları Cemiyeti Kuruldu
Diyarbakır'da insan haklarının tesisi, korunması ve bu alandaki ihlallerin engellenmesi amacıyla faaliyette bulunmak üzere "İnsan Hakları Cemiyeti" kuruldu.
İbrahim Güçlü - 28.12.2015
İbrahim Güçlü: PKK'nın Hendek Savaşı, Kürt Savaşı Değil Vekalet Savaşıdır
Siyasetçi-yazar İbrahim Güçlü, terör örgütü PKK'nın Güneydoğu'da hendekler üzerinden uyguladığı savaşın bir Kürt savaşı değil vekalet savaşı olduğunu söyledi.
İbrahim Güçlü - 05.11.2015
Merdivenden Düşen Yaşlı Adam Yaralandı
DÜZCE (AA) – Akçakoca'da sokak merdiveninden düşen kişi yaralandı.
İbrahim Güçlü - 11.09.2015
Basireti Olanların PKK'nın Silah Bırakmayacağını Bilmesi Gerekirdi"
Siyasetçi-yazar İbrahim Güçlü, AK Parti hükümetinin Öcalan’ı Ergenekon’dan koparıp kendi kontrolüne aldıktan sonra, Öcalan vasıtasıyla PKK’yı silahsızlandıracağını, Kürtlerin egemenlik mücadelesini de PKK eliyle engelleyeceğinin hesaplarını yaptığını dile getirdi.
İbrahim Güçlü - 29.07.2015
Hükümet ve PKK'nın Yaptığı, Kürt ve Türk Halkının Çıkarına Uygun Değil'
Siyasetçi-Yazar İbrahim Güçlü, 'çözüm sürecinde ilerleme olsun' diye hükümetin PKK'nın yaptıklarına ses çıkarmadığını ve hayati müdahalelerde bulunmadığını belirterek, hükümetin bu siyasetinin hem PKK'nın meşruiyeti alanını genişlettiğini hem de kitle tabanının genişlemesini sağladığını savundu.
İbrahim Güçlü - 20.07.2015
Güçlü: Bölgedeki Çatışmaları Türkiye'ye Taşımak Gibi Bir Koku Geliyor
Siyasetçi-Yazar İbrahim Güçlü, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde Amara Kültür Merkezi önünde meydana gelen patlamayı değerlendirdi.
İbrahim Güçlü - 02.07.2015
Ali Öztunç: RTÜK Özerk Bir Kurumdur, Hiçbir Vali Bize Talimat Veremez
Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Ankara Valiliği’nin şikayeti üzerine Samanyolu Haber'de 21 Mart 2015 tarihinde yayınlanan Derin Bakış isimli program nedeniyle tarihinde ilk kez 'Cumhuriyete hakaret' suçundan ceza kesti.
İbrahim Güçlü - 08.02.2015
Kobani, Lice ve Cizre Olayları Pkk/hdp'nın İtibarını Azalttı"
Siyasetçi-yazar İbrahim Güçlü, Kobani eylemleri, Lice ve Cizre olaylarının PKK/HDP'nın itibarını azalttığını belirterek, "Belediyelerdeki başarısızlık da halkın tepkisini kazanmış durumda.
İbrahim Güçlü - 05.02.2015
Mardin'de Suriyeli Çocuklar İçin Moral Etkinliği
Mardin'in Nusaybin ilçesinde Suriyeli çocuklara yönelik faaliyet gösteren Melek Okulunda kalan öğrenciler için moral etkinliği düzenledi.
İbrahim Güçlü - 04.01.2015
Hükümet ve PKK'nın, Cizre Olaylarına İlişkin Görüşleri Gerçeği İfade Etmiyor'
Siyasetçi ve yazar İbrahim Güçlü, Güçlü, PKK adına Hatip Dicle'nin yaptığı açıklamanın hükümetin açıklamasının arkasından gelmiş olmasının bir yönlendirme olduğunu ortaya koyduğunu ifade etti.
İbrahim Güçlü - 20.12.2014
MHP Pazaryeri Olağan İlçe Kongresi
MHP Pazaryeri Olağan İlçe Kongresinde, Mustafa İsmil tekrar başkanlığa seçildi.
İbrahim Güçlü - 14.12.2014
İbrahim Güçlü: Toplumun Hak ve Özgürlüğüne Yönelik Bir Operasyon
Kürt siyasetçi ve yazar İbrahim Güçlü, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun yıldönümü öncesinde basına yapılan operasyonun doğrudan toplumun hak ve özgülüğüne, ifade özgürlüğüne yönelik olduğunu söyledi.
İbrahim Güçlü - 19.10.2014
Güçlü: Öcalan, Bir Yandan Hükümeti ve Bir Yandan da Kandil'i İdare Ediyor
Kürt siyasetçi ve yazar İbrahim Güçlü, çözüm süreci denilen aldatmacanın geldiği yerin hiçbir sorunun çözülmemesi, PKK'nın silahlı güçlerinin birkaç katına çıkarması, Kürdistan'ın güney batısında silahlı ve despotik bir iktidar ve işgalci haline gelmesi olduğunu söyledi.
İbrahim Güçlü - 28.09.2014
Yeni Türkiye İçin En Azından AB'ye Yaklaşmak Gerekir"
Kürt siyasetçi İbrahim Güçlü, 'Yeni Türkiye' sentezinden bahsedebilmek için Türkiye'nin en azından demokrasi, insan hak ve özgürlükleri, yerel yönetimlerin yetkilerinin artırılması ve özerkleşmesi, iktidarın en geniş planda paylaşılması, azınlık haklarının benimsenmesi düzeyinde Avrupa Birliği’ne (AB) yaklaşması gerektiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İbrahim Güçlü Haberleri | İbrahim Güçlü Kimdir - Haberler - İbrahim Güçlü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İbrahim Güçlü kimdir, hayatı ve biyografisi. DİYARBAKIR - 12 Eylül döneminde işkencelerle anılan Diyarbakır Cezaevi kültür merkezin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.10.2021 00:45:33. #1.16#

title