Hüseyin Kul Haberleri

Hüseyin Kul haber, Hüseyin Kul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Kul - 22.08.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Kaza, akşam saatlerinde Çorum-Ankara karayolu Şeker Fabrikası yakınlarında meydana geldi. Yakup Solak'ın (55) kullandığı  19 DV 544 Plakalı tuğla yüklü kamyon, Hüseyin Kul (57) idaresindeki 19 UA 219 plakalı kereste yüklü traktörle çarpıştı.
Hüseyin Kul - 07.01.2020
DSP'nin Başkanlık Kurulu belirlendi
Başkanlık Kuruluna getirilen isimler ve görevleri şöyle: "Genel Sekreter Müzeyyen Okur, Parti Sözcüsü-Parlamento ve Hükümetle İlişkiler Başkanı Hasan Erçelebi, Örgüt Kurulu Başkanı Erdoğan Sincer, Sanayi, Ticaret, Esnaf Odaları ve İşveren Kuruluşları ile İlişkiler Başkanı Hüseyin Kul, Hukuk İşleri ve Siyasi İlişkiler Başkanı Onur İste, Kadın Politikaları ve İnsan Hakları Başkanı Dilara Tambova, Kültür, Turizm ve Eğitim İşleri Başkanı Uğur Gürel, Ekonomi Politikaları ve Mali İşler Başkanı İbrahim Halil Yumuşak, Yerel Yönetimler, Dernekler, Sendikalar ve STK ile İlişkiler Başkanı Ahmet Murat Özbilge, Sosyal Politikalar Başkanı Selçuk Karakülçe, Seçim ve Sosyal İşler Başkanı Ahmet Hidayet Bektaş, Basın Yayın ve İletişim Başkanı Hanay Handan Toprak Benli, Tarım Orman ve Çevre Politikaları Başkanı Yılmaz Bilensoy, Gençlik Politikaları ve Bilgi İşlem Başkanı Emrah Küçükkapdan.
Hüseyin Kul - 21.07.2019
Avcılar'da sivrisinek şikayetlerine neden olan derenin havadan görüntüsü
Hüseyin Kul, "Sinekler akşamları çocukları çok rahatsız ediyor.
Hüseyin Kul - 21.07.2019
AVCILAR'DA SİVRİSİNEK ŞİKAYETLERİNE NEDEN OLAN DERENİN HAVADAN GÖRÜNTÜSÜ
Hüseyin Kul, "Sinekler akşamları çocukları çok rahatsız ediyor.
Hüseyin Kul - 21.07.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1
Hüseyin Kul, "Sinekler akşamları çocukları çok rahatsız ediyor.
Hüseyin Kul - 21.07.2019
Avcılar'da Batı Nil Virüsü(BNV) alarmı
Hüseyin Kul, "Sinekler akşamları çocukları çok rahatsız ediyor.
Hüseyin Kul - 20.07.2019
AVCILAR'DA BATI NİL VİRÜSÜ ALARMI
Hüseyin Kul, "Sinekler akşamları çocukları çok rahatsız ediyor.
Hüseyin Kul - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Artvin
Artvin'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Hüseyin Kul - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
ARTVİN (AA) - Artvin'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Hüseyin Kul - 16.06.2018
Siyasi Partiler Arası Bayramlaşma
DSP heyetinin ziyareti Koç, AK Parti heyetinin ardından Genel Başkan Yardımcıları Dilara Tambova, Selçuk Karakülçe ve Hüseyin Kul'dan oluşan DSP heyetini kabul etti.
Hüseyin Kul - 04.08.2017
İmsiad'dan Vali Küçük'e Ziyaret
İMSİAD Başkanı Adil Gökçadır, İMSİAD Başkan Yardımcısı Atilla Ödünç, İMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kul ve Kemal Bilim ile, İMSİAD Genel Sekreteri Faruk Özcan'ın yer aldığı ziyaret, Heykel Tarihi Valilik Binasında gerçekleşti.
Hüseyin Kul - 16.06.2017
Dha Yurt Bülteni - 13
Yasin Açar'ın geçen 5 Mayıs'ta sosyal paylaşım sitesinde 'Ben bugün ölüyorum hakkınızı hela edin. Geliyorum Allahım bekle beni. Ölüm geldi artık gidiyorum yaşamak boşuna bişeyde yok bu dünyada' paylaşımlarında bulunduğu görüldü.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Cenaze aracının köye gelişi -Köy muhtarı Hüseyin Kul ile röp -Köy halkı Yasin Açar'ın fotoğraflarını yakalarına asarken -Baba ile röp -Annenin ağlamaları -Anne ile röp -Kadeşinin konuşması -Cenaze namazı -Mezarlığa götürülüşü -Komutanın babaya bayrak ve fotoğrafını vermesi Haber: Murat AYDIN / OLTU (Erzurum), ====================================== Gaziantep'te hava destekli DEAŞ operasyonu: 11 gözaltı GAZİANTEP'te, terör örgütü DEAŞ'a yönelik insansız hava aracı destekli operasyonda çok sayıda sahte pasaport, ikamet izin belgesi, 110 vesikalık fotoğraf, 30 fişek, 6 bin 900 lira ve 5 bin 270 ABD doları ele geçirilirken 11 kişi gözaltına alındı.
Hüseyin Kul - 07.10.2016
Yıldırım, Vizyon Projelerle Geleceğe Yürüyor
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) Başkanı Adil Gökçadır, Başkan Yardımcısı Mustafa Andıç, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Tahtalı ve Hüseyin Kul'u ağırladı.
Hüseyin Kul - 07.10.2016
İMSİAD'dan Edebali'ye Ziyaret
3 Eylül 2016'da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'la göreve gelen İMSİAD Yönetim Kurulu, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'yi, Yıldırım Belediyesi Planlama ve Kentsel Gelişim Merkezindeki makamında ziyaret etti. Ziyaretlerde İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır'ın yanı sıra İMSİAD Başkan Yardımcısı Mustafa Andıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Tahtalı ve Hüseyin Kul da yer aldı.
Hüseyin Kul - 30.09.2016
İMSİAD, Bozbey ve Türkyılmaz'ı Ziyaret Etti
3 Eylül 2016'da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'la göreve gelen İMSİAD Yönetim Kurulu, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlerde İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır'ın yanı sıra İMSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Andıç, Murat Evke, Serkan Savu, Ahmet Tahtalı, Gürol Ferik, Burak Coşkun, Hüseyin Kul ve İlyas Gökhan Kalaycıoğlu yer aldı.
Hüseyin Kul - 07.01.2016
DSP Parti Meclisi Diyarbakır'da Toplandı
Aksakal, şunları söyledi: "Şimdi bu partinin Sayın Eşbaşkanları çıkmış, 'Öz yönetim, özerklik, gerekirse bağımsız devlet..' falan lafları ediyorlar. İşte Diyarbakır'dayız, buradan sesleniyorum; Sen neyin kafasını yaşıyorsun Selocan. Aklını başına topla. Ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? Eline almışsın bir bağlama, tutturmuşsun 'Kürt sorunu da Kürt sorunu.' Senin ağaların bu topraklarda yaşayan insanları eğitimsiz bıraksınlar, aç sefil namerde muhtaç yaşatsınlar, kapısında beslediği köpekten değersiz saysınlar, çocuk yaşında kızları koynuna kadın diye alsınlar, itiraz edeni, direneni 'töre' diye vursunlar, devletin yaptığı okulları, hastaneleri yaksınlar, derelerin üstündeki köprüleri yıksınlar, devleti dolandırsınlar, milleti haraca bağlasınlar, sen bunlara karşı çıkıp siyaset yapacağına, Kürt sorunu da Kürt sorunu. Evet, bu memlekette bir Kürt sorunu var. O da bu saydığım ağaların yarattığı sorundur. Bilin ki, bu millet bu sorunun da üstesinden elbette gelecektir. Vakit geçmeden kendinizi toplayın. Demokrasiye ve hukuka güvenin." - DSP Başkanlık Kurulu   Aksakal, partisinin Başkanlık Kurulu'nu oluşturan isimleri de açıkladı. Buna göre yeni kurul şu isimlerden oluştu: "Mali işlerden sorumlu Genel Başkan Yard?ımcısı Erdinç Özdil, basın, yayın ve iletişimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge, örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ercan Akarpınar, dış politika ve siyasi işlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Hikmet Sami Türk, parlamento ilişkilerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Erçelebi, seçim ve hukuk işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muammer Aydın, kadın politikaları ve örgütlenmelerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dilara Tambova, gençlik politikaları ve örgütlenmelerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onur İste, sanayi, ticaret ve meslek odalarıyla ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Kul, parti kurulları çalışma koordinasyonu ve halkla ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Müzeyyen Okur, yerel yönetimler, dernekler, sendikalar ve sivil toplum kuruluşlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurhan Başoğlu, idari ve sosyal işlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Uğurtürk, ekonomi politikaları ve yabancı misyonlarla ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İhsan Feyzibeyoğlu, Genel Sekreter Abbas Deniz, Genel Başkan Başdanışmanı Ziya Aktaş.
Hüseyin Kul - 07.04.2015
Dsp,aday Listesini Ysk'ya Sundu
Demokratik Sol Parti aday listesini YSK'ya sundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Kul Haberleri | Hüseyin Kul Kimdir - Haberler - Hüseyin Kul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Kul kimdir, hayatı ve biyografisi. 3. Lig: Karaman Belediyespor: 0 İskenderunspor: 1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 10:29:42. #1.15#

title