Hızır Aktaş Haberleri

Hızır Aktaş haber, Hızır Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hızır Aktaş - 12.10.2020
Yüz yüze eğitime geçişte ikinci aşama başladı
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş'ın, Ortahisar Karakaya Ortaokulu ve Ortahisar Karlık Ortaokulunu ziyaret ettiği belirtildi.
Hızır Aktaş - 21.9.2020
Okullarda yüz yüze eğitim başladı
İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eğitimin başlamasıyla herhangi bir aksaklık ve eksikliğin söz konusu olmadığını söyledi.
Hızır Aktaş - 3.3.2020
Trabzon'da öğrencilerin projeleri yarıştı
İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzon Valiliği himayelerinde belediyelerin, üniversitelerin ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle Drone-Mini İHA, Hızlı Çizgi İzleyen Robot, Mini Sumo, Teknoyıldızlar, Kodla-yarıştır, Üreten Yenilikçi Okullar, Ulusal Yapay Zeka Yarışması ve Ulusal Siber Güvenlik Yarışması (Bayrağı Yakala) gibi çeşitli branşlarda hazırlanan öğrencilerin kıyasıya mücadele ettiğini söyledi.
Hızır Aktaş - 17.1.2020
Trabzon'da öğrenciler karne aldı
Törene İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Hızır Aktaş - 20.12.2019
Trabzon'da Teknoloji Ligi yarışmaları düzenlenecek
Trabzon Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve TÜGVA Trabzon Temsilcisi Osman Ergün arasında "Trabzon Teknoloji Ligi" yarışmaları kapsamında protokol imzalandı.
Hızır Aktaş - 24.9.2019
"Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi"
Valilik B Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programa, Vali İsmail Ustaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
Hızır Aktaş - 9.9.2019
Yeni eğitim öğretim yılı
Törene, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Çarşıbaşı Kaymakamı Mesut Yakuta, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Anıl Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, İlçe Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler ve veliler katıldı.
Hızır Aktaş - 19.7.2019
Vali Ustaoğlu'ndan öğrencilere teşekkür
Vali Ustaoğlu'nun öğrencilerle geleceğe dair planları hakkında sohbet ettiği ziyarete, Yomra Kaymakamı Hasan Balcı, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Yomra Fen Lisesi Müdürü Ahmet Kadı Kadıoğlu ve bazı öğretmenler de katıldı.
Hızır Aktaş - 28.6.2019
LGS'de başarılı olan öğrencilerden Vali Ustaoğlu'na ziyaret
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, öğretmenler ve okul idarecileri de hazır bulundu.
Hızır Aktaş - 14.6.2019
Araklı'da sağanak nedeniyle bazı öğrenciler karne alamadı
İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ise yağmurdan kaynaklı okulun bodrum katına su dolduğunu belirterek, ilçede yol ve temizlik çalışması yapıldığını söyledi.
Hızır Aktaş - 14.6.2019
Öğrencilerin karne sevinci
İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ise yaptığı yazılı açıklamada, geçmişini iyi bilenin, geleceğini sağlam temellere oturtan, geçmişiyle korkusuzca yüzleşen ve hatalardan ders çıkarıp geleceğe ulaşan bireylerin geleceğin de sahipleri olduklarını belirtti.
Hızır Aktaş - 30.5.2019
Trabzon'da Kodlayap Tasarla Üret Teknoloji Şenliği
Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ise il genelinde yazılım ve robotik temelli eğitim kapsamında 11 alanda 140 kurs açtıklarını ifade ederek, il ve ilçelerdeki kodlama merkezlerinden de şenliğe katılım sağlandığını kaydetti.
Hızır Aktaş - 23.5.2019
Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü Yürütme Kurulu Toplantısı
Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Trabzon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, Trabzon İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bünyamin Akyüz, TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, TTSO Meclis Üyesi Aydın Özkurt ile diğer ilgililer de katıldı.
Hızır Aktaş - 21.3.2019
Hayırsever İş Adamı Sürmene'ye Okul Yaptıracak
Sürmene ilçesi Muratlı Mahallesi'ndeki Özel Eğitim Anaokulu bünyesinde yaptırılacak 8 derslikli ek binanın yapım protokolü, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile hayırsever iş adamı Can Çobanoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş arasında imzalandı.
Hızır Aktaş - 19.2.2019
Türkiye Cumhuriyeti'nin Temeli Kültürdür"
Gençlik ve Spor Bakan Danışmanı Süleyman Bayraktar, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile yapımcı-yönetmen Zafer Karatay'ın da konuşma yaptığı program, panelist öğrencilere sertifika verilmesiyle sona erdi.
Hızır Aktaş - 24.1.2019
Senin Fikrin Bizim Geleceğimiz" Projesi Öğrencilere Işık Tutuyor
İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, yaptığı yazılı açıklamada, Ar-Ge birimi olarak son yıllarda büyük atılım yaptıklarını belirterek, gençlere daha fazla dokunabilmek, onları gelecekle ilgili hayal kurabilen, kurduğu hayali tasarlayan, tasarladığı ürünü gerçekleştirebilen ve en önemlisi problem çözebilen bireyler olarak yetiştirmek için çalıştıklarını ifade etti.
Hızır Aktaş - 18.1.2019
Okullarda Karne Heyecanı
Trabzon Tonya Hoşarlı Ortaokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Tonya Kaymakamı Osman Sayılır, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ile veliler katıldı.
Hızır Aktaş - 15.1.2019
Vali Ustaoğlu Of'ta İncelemelerde Bulundu
Ziyaretlerde Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik ve İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş da hazır bulundu.
Hızır Aktaş - 17.12.2018
Trabzon Merkezi Sınavda Birinci Oldu
Trabzon Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, 2018 Ortaöğretim Kurumları Merkezi Sınavı sonuçlarına göre Trabzon'un Türkiye birincisi olduğunu bildirdi.
Hızır Aktaş - 9.12.2018
Ustaoğlu, Eğitim Yatırımlarında İnceleme Yaptı
Vali Ustaoğlu'na inceleme ve ziyaretlerinde, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve Şube Müdürü Mesut Kaş eşlik etti.
Hızır Aktaş - 6.12.2018
Şehit Polisin Adı Okulda Yaşatılacak
Lisenin konferans salonunda düzenlenen programda, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Okul Müdürü Vehap Kurt ile çok sayıda davetli katıldı.
Hızır Aktaş - 23.11.2018
24 Kasım Öğretmenler Günü
Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, ilçe milli eğitim müdürleri ile öğretmenlerin katıldığı belirtildi.
Hızır Aktaş - 13.11.2018
Geleceğe Kodlama Merkezi'nde Hazırlanıyorlar
İl Mili Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kodlama Merkezi hakkında bilgi vererek, hafta sonu eğitim alan 152 öğrencinin, 56 bin öğrenci arasında sınava girerek başarı gösteren çocuklar olduğunu söyledi.
Hızır Aktaş - 2.10.2018
Enerjimi Doğadan Alıyorum" Projesi
Düzköy Doğa ve Gençlik Kampı'nda çeşitli sosyal aktivitelerin de yer aldığı projenin kapanış programına, Düzköy Kaymakamı Aydın Yanık, Milli Eğitim İl Müdürü Hızır Aktaş, Şube Müdürü Mesut Kaş ve İlçe Milli Eğitim müdürü Bülent Altıntaş katıldı.
Hızır Aktaş - 1.10.2018
Kaymakam Yanık'a Ziyaretler
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Düzköy Kaymakamı Aydın Yanık'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Hızır Aktaş - 17.9.2018
Teknofest Yarışmacıları Vali Yavuz'u Ziyaret Etti
İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalinde (TEKNOFEST) Trabzon'u temsil edecek Faruk Başaran Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve Merkez Müdürü Abdulvahap Altun eşliğinde Vali Yavuz'u ziyaret ederek, TEKNOFEST ve projeleri hakkında bilgi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hızır Aktaş Haberleri | Hızır Aktaş Kimdir - Haberler - Hızır Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hızır Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Yüz yüze eğitime geçişte ikinci aşama başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:58:58. #1.14#
title