Her Şeyi Tırmalayarak Elde Edebiliyorum!

Her Şeyi Tırmalayarak Elde Edebiliyorum!

Her Şeyi Tırmalayarak Elde Edebiliyorum!
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

'Bizim Şarkımız'da prodüktör kızı 'Nalan'ı oynayan Hale Caneroğlu: "Keşke benim babam da prodüktör olsaydı.

Amerikada müzikal eğitimi alan ve 'Avrupa Yakası' diziyle meşhur olan oyuncu Hale Caneroğlu, 19 Şubat'ta perdelerini açacak olan 'Bizim Şarkımız' adlı müzikalde seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

ŞIMARIK, ZENGİN KIZ

Senaryosu Kürşat Başar'ın yazdığı, Mehmet Ergen'in yönettiği 'Bizim Şarkımız'da Yeşim Salkım, Aras Berkay Özideş, Erhan Yazıcıoğlu, Tülay Özer, Buket Dereoğlu ve Ziya Kürküt ile birlikte rol alan Caneroğlu; canlandırdığı genç şarkıcı adayı 'Nalan'ı şöyle anlatıyor: "Nalan', Türkiye'nin en ünlü müzik prodüktörünün zengin, şımarık ve star olmaya çalışan kızı. Onno Tunç'un kızı olmak gibi bir şey!" Güzel oyuncu, "Kendinizi 'Nalan'a yakın buluyor musunuz?" sorusuna ise şu yanıtı veriyor: "Keşke! Babamın, Türkiye'nin en güçlü müzik prodüktörü olmasını çok isterdim. O zaman, şu ankinden çok başka yerlerde olurdum. Ben tırmalayarak, zor şartlarda, kendi çabalarımla elde ediyorum her şeyi..."

ÖNCE İstanbul!

Hale Caneroğlu, ileride Broadway'de sahneye çıkmayı planlıyor: "Amerika'yla bağlantılarım devam ediyor. Oradaki yetkililer de 'Önce kendi ülkende rüştünü ispat et; ondan sonra buraya geldiğinde önün daha çabuk açılır' diyor. Çünkü onlar, 'Bu kız İstanbul'da başarmışsa, burada da başarır' diye düşünüyorlar."

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Her Şeyi Tırmalayarak Elde Edebiliyorum!

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title