Hekimoğlu yeni bölüm canlı yayın HD izle! Hekimoğlu 45. bölüm full izle! Hekimoğlu 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu yeni bölüm canlı yayın HD izle! Hekimoğlu 45. bölüm full izle! Hekimoğlu 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu yeni bölüm canlı yayın HD izle! Hekimoğlu 45. bölüm full izle! Hekimoğlu 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Haberler.com / Osman DEMİR - Haberler | Gündem

Ekranları sevilen dizisi Hekimoğlu bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Hekimoğlu dizisi izlemek isteyen izleyicilerimiz Hekimoğlu canlı izle! Hekimoğlu FOX TV canlı izle! Hekimoğlu son bölümde neler oldu? Hekimoğlu full HD canlı izle şeklinde aratıyor. Hekimoğlu canlı izleme linki haberimizde.

Diziseverlerin merakla beklediği Hekimoğlu bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Hekimoğlu dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Hekimoğlu canlı izle, Hekimoğlu FOX TV canlı izle! Hekimoğlu son bölümde neler oldu? Hekimoğlu full HD canlı izle, diye aratıyor. Peki, Hekimoğlu canlı izleme linki nedir? İşte detaylar…

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hekimoğlu 45. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Ateş, Merve isimli hastayı kurtarabilecek mi?

Ateş ve ekibinin karşısında yine zorlu bir durum vardır. Memoli istifa kararı aldıktan sonra Ateş'e karşı daha sert karşı çıkmaya başlar. Ateş ise, onun söylediklerinde haklılık payı olduğunu düşünse de, yine bildiğini okumaya kararlıdır. Merve'nin hastalığının ne olduğu daha ortaya çıkaramayan Ateş riskli bir karar verir. Operasyon sırasında ise, hastanın yaşadığı acı herkesi çok korkutur.

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Orhan, yıllardır lösemi ile mücadele eden genç hastası Nihat'a, kardeşi Mete'den ilik nakli yapmaya hazırlandığı an Mete beklenmedik şekilde hapşırır. Mete'nin vücudunda bir enfeksiyon olma ihtimalinden şüphelenen Orhan, kanserli abiye, enfeksiyonlu kardeşten ilik nakli yapma riskini almaz ve Hekimoğlu'ndan yardım ister. Küçük kardeşin hapşırmasına neyin neden olduğunu bulmak için kolları sıvayan Hekimoğlu ve ekibin vakayı çözmek için önünde 5 gün vardır.

Hekimoğlu ve ekip teşhis koymak için zamana karşı yarışırken kanserli abinin durumu giderek kötüleşmekte, hapşıran kardeşin ise belirtileri artmaktadır. Öyle ki aile bir noktada çocuklardan birinden vazgeçme kararıyla yüz yüze gelir. Geçtiğimiz günlerde içgüdelirini dinleyip insitiyatif alan ve sonucunda vakanın ölümüne neden olan Mehmet Ali henüz kendini toparlayamaz. Emre ve Zeynep arasındaki "Salı günü aşk itirafı" geleneği ise tam gaz devam eder. Hekimoğlu'nun evinde yaşamaya başlayan Orhan'ın köpeği Bebek, isminin aksine tavırlar sergileyerek Hekimoğlu'nun sinirlerini zorlar.

Hekimoğlu ve ekip zamana karşı sürdürdükleri yarışı kazanabilecek mi? Orhan kanserli abiye kardeşinden ilik naklini zamanında yapabilecek mi? Mehmet Ali istifa konusunda kararlı mı?

HEKİMOĞLU CANLI İZLE (20.00)

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title