Denizli'de Hayırsever İş Adamından Eğitime Kütüphane Desteği

Denizli'de Hayırsever İş Adamından Eğitime Kütüphane Desteği

Denizli'de hayırsever İş Adamı Aksu, Doğan Demircioğlu Emsan İlkokuluna zenginleştirilmiş kütüphane yaptırmak için Denizli Valisi Şükrü Kocatepe ile protokol imzaladı.

Denizli'de Hayırsever İş Adamından Eğitime Kütüphane Desteği

Denizli'de hayırsever İşadamı Mehmet Bahauddin Aksu, Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu'na zenginleştirilmiş kütüphane yaptırmak için Denizli Valisi Şükrü Kocatepe ile protokol imzaladı.


Denizli Valilik Makam Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine Vali Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile Hayırsever İşadamı Mehmet Bahauddin Aksu katıldı.


Vali Şükrü Kocatepe törende yaptığı konuşmada, Denizli halkı ve öğrenciler adına Aksu'ya teşekkür ettiğini ifade etti.


Hayırsever işadamının Denizlili olmadığını, bu kentte işletmesinin bulunduğunu anlatan Kocatepe, "Bu bakımdan yaptığı bu hizmetin ve katkının da anlamı çok büyük. Kendisine bu hassasiyetinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz" diye konuştu.


Hayırsever İşadamı Aksu ise eğitime destek vermekten dolayı mutlu olduğunu belirterek bu fırsatı veren herkese teşekkür ettiğini dile getirdi.


Hayırsever İşadamı Mehmet Bahauddin Aksu'nun Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu'na 100 bin liraya ka olması planlanan zenginleştirilmiş kütüphane kurulması için destek vereceği belirtildi.

Kaynak: AA