Hayat Şarkısı 31. Bölümünde Neler Oldu? Hayat Şarkısı'nda Neler Yaşandı?

Hayat Şarkısı 31. Bölümünde Neler Oldu? Hayat Şarkısı'nda Neler Yaşandı?

Hayat Şarkısı dün akşam 31. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Hayat Şarkısı 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 31. bölümünde neler yaşandı?

Hayat Şarkısı 31. Bölümünde Neler Oldu? Hayat Şarkısı'nda Neler Yaşandı?

Başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı Hayat Şarkısı dün akşam 31. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Kanal D'nin iddialı yapımlarından olan Hayat Şarkısı'nda izleyiciler Filiz'in intihar etmesine çok şaşırdı. Bayram'ın sakladığı belge ile yüzleşen Filiz, olayın etkisiyle kendisini camdan aşağı attı. Nurgül, Filiz'in intihar etmesiyle Süheyla'yı suçlarken hastaneden gelen bir haberle herkes yıkıldı. Olaylardan önce sürpriz bir şekilde Cem ile evlenen Filiz, ölecek mi? Filiz hastaneden çıkarsa Mehmet'i Hülya'ya verecek mi merak konusu. Öte yandan Hülya, Cem'den Bahar'ın kendi kızları olduğunu öğrendi. Bu durumu fırsata çeviren Cem Hülya'dan, Mehmet ve Bahar arasında bir tercih yapmasını istedi. Hülya, Mehmet'i Filiz'e verecek mi yoksa Cevher ailesi Bahar'ın gerçek annesini öğrenecek mi? Melek ile Hülya arasında neler olacak? Tüm bu soruların cevabıyla Hayat Şarkısı, 29 Kasım Salı Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

HAYAT ŞARKISI 30. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Melek, Zeynep'in şantajlarına boyun eğer ve Bahar'la daha önceden Kaya'ya bıraktığı mektubunu Hülya'ya götürüp vermelerini söyleyen bir not bırakarak ortadan kaybolur. Kaya'nın sakladığı mektubu ele geçirerek iki kardeş arasındaki büyük sırrı öğrenen Mahir, yaklaşmakta olan büyük krizi sezer ve şimdilik Melek'in yapmalarını istediği şeyi ertelemenin daha doğru olacağına karar verir. Ancak Mahir'in bu kararlarından hiç hoşnut kalmayan Nilay, kendi başına harekete geçmeye karar verir. İşini şansa bırakmamaya karar veren Zeynep, Cem kozunu oynamaya hazırlanırken Hülya da Bayram'ın çekmecesinde bulduğu çok önemli bir belgenin şaşkınlığını yaşamaktadır.