Hayat Hastanesi Haberleri

Hayat Hastanesi haber, Hayat Hastanesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayat Hastanesi - 16.04.2021
Kronik hastalar doktor kontrolünde oruç tutabilirler
Hayat Hastanesi Dahiliye Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Erdoğmuş, kronik hastaların Ramazan ayında dikkat etmesi gerekenler hakkında açıklamalarda bulundu.
Hayat Hastanesi - 14.04.2021
Kronik hastaların Ramazan ayında dikkat etmesi gerekenler
Hayat Hastanesi Dahiliye Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Erdoğmuş, kronik hastaların Ramazan ayında dikkat etmesi gerekenler hakkında açıklamalarda bulundu.
Hayat Hastanesi - 26.02.2021
Hayat Sağlık Grubu, 43'ncü yaşını kutladı
  1978 yılında hizmet vermeye başlayan Hayat Sağlık Grubu, 43. yılını kutladı. Açıldığı ilk günden bu yana vatandaşların kendilerine olan teveccühlerinin hiç azalmadan devam ettiğini ifade eden Hayat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Dr. Ahmet Özkul, "İlk önce hastane olarak başladığımız faaliyetimize Hayat Sağlık Grubu olarak devam ediyoruz. Hayat Hastanesi, Hayat Tıp Merkezi, Hayat Diş Polikliniği, OSGB ve Hayat Vakfı'yla artık büyük bir aileyiz" dedi.
Hayat Hastanesi - 11.09.2020
Sonbahara geçişte bağışıklığınızı güçlendirin
Özel Hayat Hastanesi'nden Diyetisyen Ezgi Yaşar, sonbahara girdiğimiz bugünlerde, bağışıklık sistemini güçlendirme yollarını anlattı.
Hayat Hastanesi - 20.08.2020
Uzmanlar uyarıyor: 'Diyabet farklı hastalıklara davetiye çıkarıyor'
Özel Hayat Hastanesi'nden Dahiliye Uzmanı Dr.
Hayat Hastanesi - 16.06.2020
Gazzeliler, kanser tedavisinde kullanılan ilaçların yüzde 35'ine ulaşamıyor
Burşe ayrıca Gazze'deki kanser hastalarının tedavisinde Sağlık Bakanlığıyla anlaşmalı Özel Hayat Hastanesi'nde verilen hizmetin ise yeterli seviyede olmadığını dile getirdi.
Hayat Hastanesi - 13.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- RÖP: Şule Yılmaz  HABER -KAMERA: Levent YENİGÜN/KEMER (Antalya), ============================= Uzm. Dr. Özkul: Koronavirüsten korunmak için iyi beslenmek gerekiyor ÖZEL Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzm.
Hayat Hastanesi - 13.03.2020
Uzm. Dr. Özkul Koronavirüsten korunmak için iyi beslenmek gerekiyor
ÖZEL Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Özkul, Koronavirüs'ten nasıl korunması gerektiği hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Hayat Hastanesi - 13.03.2020
Uzm. Dr. Özkul Koronavirüsten korunmak için iyi beslenmek gerekiyor
Uzm. Dr. Özkul Koronavirüsten korunmak için iyi beslenmek gerekiyorÖZEL Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Özkul, Koronavirüs'ten nasıl korunması gerektiği hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Hayat Hastanesi - 11.03.2020
"Virüslere karşı vücut direnci en önemlisi"
"Virüslere karşı vücut direnci en önemlisi" BURSA - Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Özkul, virüslere karşı alınabilecek en önemli tedbirin vücut direncini yüksek tutmak olduğunu söyledi. Vatandaşlara virüslere karşı tedbirli olmaları konusunda uyarılarda bulunan Hayat Hastanesi, dezenfekte ve temizlik konularını sıklaştırdı.
Hayat Hastanesi - 31.01.2020
Grip-nezle ayrımına dikkat!
Özel Hayat Hastanesi'nden Dahiliye Uzmanı Dr. Önder Bekar, Ekim ayından başlayarak Mart sonu Nisan başına kadar olan dönemde sık görülen ve oldukça bulaşıcı bir solunum yolu hastalığı grip ya da bir diğer adı influenza hakkında bilgiler verdi.
Hayat Hastanesi - 30.09.2019
Meme kanserine 'pembe' farkındalık
TÜRKİYE'de kadınlarda sıklıkla görülen hastalıklardan biri olan meme kanserine farkındalık etkinlikleri, 1-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Araştırmalara göre her 8 kadından birinin yakalandığı meme kanseri için Özel Bursa Hayat Hastanesi 'pembe' ağırlıklı etkinlik düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hayat Hastanesi Haberleri | Hayat Hastanesi Haber - Haberler - Hayat Hastanesi haberleri, son dakika hayat hastanesi haber ve gelişmeleri burada. Hem kilolarından hem de beraberinde gelen hastalıklarından kurtuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 21:38:50. #1.11#

title