Hasan Günaydın Haberleri

Hasan Günaydın haber, Hasan Günaydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Günaydın - 18.9.2019
Şehit babasından Kaymakam Şenay'a ziyaret
Şehit Binbaşı Zafer Akkuş'un babası emekli başçavuş Rüştü Akkuş ile Asarcık Kaymakamı Hasan Günaydın, Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay'ı ziyaret etti.
Hasan Günaydın - 3.8.2019
111 metrelik mangalda tavuk çevirme rekoru denemesi
Festivale, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Vali Yardımcısı İlhan Turgut, Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, siyasi ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, aşçılar ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 14.6.2019
Yağlıdere'de HEM sergisi
Serginin açılışına Yağlıdere Kaymakam Vekili Burak Baykut Öz, Yağlıdere Milli Eğitim Müdürü Hasan Günaydın, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 5.6.2019
Ramazan Bayramı kutlanıyor
Mengen Kaymakamlığının ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Kaymakam Hasan Günaydın, Belediye Başkan vekili Ferhat Şentürk, Garnizon Komutanı Özgen Akgün, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 24.12.2018
Gülen'e Vasiyetnamesini Sunan Avukatın Fetö Davasında Karar
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) elebaşı Fetullah Gülen ve firari Ekrem Dumanlı, kapatılan Zaman gazetesi ve Samanyolu televizyonunun avukatlığını yapan, 2014 yılında Gülen'e vasiyetnamesini sunduğu tespit edilen sanık Hasan Günaydın yargılandığı davada, "silahlı...
Hasan Günaydın - 21.11.2018
Mengen'da Jandarma Karakolu Açılışı Yapıldı
Açılış törenine, Bolu Valisi Ahmet Ümit, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Belediye Başkanı Turhan Bulut, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Günaydın - 27.9.2018
Gülen'e Vasiyetnamesini Sunan Avukatın Fetö Davası
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) elebaşı Fetullah Gülen ve firari Ekrem Dumanlı, kapatılan Zaman gazetesi ve Samanyolu televizyonunun avukatlığını yapan, 2014 yılında Gülen'e vasiyetnamesini sunduğunu belirten sanık Hasan Günaydın hakkında 15 yıla kadar hapis...
Hasan Günaydın - 8.5.2018
Halk Eğitimden Yıl Sonu Sergisi
Serginin açılışına Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Belediye Başkanı Turhan Bulut, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Çevik ile daire müdürleri katıldı.
Hasan Günaydın - 19.4.2018
Zararlılara Karşı Doğal Mücadeleyle Köylüye Örnek Oldu
Besni ilçesine bağlı Beşyol köyünün muhtarı Hasan Günaydın, tarlasındaki zararlı böceklere karşı ilaçlamak yapmak yerine doğal mücadele yöntemlerini tercih ederek köylüye örnek oldu.
Hasan Günaydın - 27.3.2018
Mengenli Öğrenciler Karacaoğlan Deyişlerini Seslendirdi
Etkinliği Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Belediye Başkanı Turhan Bulut, Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci ile daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler izledi.
Hasan Günaydın - 20.3.2018
Bolu Valisi Baruş, Maden İşçisinin Öldüğü Ocakta İnceleme Yaptı
Mengen'in Gökçesu beldesindeki özel işletmeye bağlı linyit kömürü maden ocağında, önceki gün meydana gelen göçükte, İbrahim Değirmenci (30) ile Ali Işık (41), yıkıntı altında kaldı. Maden işçileri, arkadaşlarının yardımıyla bulundukları yerden çıkarılıp, hastaneye götürüldü. İbrahim Değirmenci, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Tedavisine devam edilen Ali Işık'ın ise sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Bolu Valisi Baruş, beraberinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İsmail Yalçın ile birlikte Gökçesu beldesine gelerek, maden ocağında incelemelerde bulunup, yetkililerden bilgi aldı. Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın ve Gökçesu Belediye Başkanı Atilla Ateş de Vali Baruş'a eşlik etti.
Hasan Günaydın - 7.2.2018
Gülen'in Avukatı: "Bu Yapıya Biat Etmediğim İçin Beni Azlettiler"
"Avukat yapısının arkasında benim kanaatime göre Ramazan Akyürek vardı" Kendisinden sonraki avukatların ateşli şekilde Gülen'i savunduklarını ifade eden sanık Erdemli, "Örgütün avukatlar imamı Aziz Gürcan büromuza gelerek bize 'Avukatlar yapılanması kuruldu. Siz bugüne kadar başıboş çalışmışsınız. Bundan sonra bizim sözümüze göre iş yapacaksınız. Bizim söylediğimiz davalar açılacak, bizim söylediğimiz basın açıklamaları yapılacak' şeklinde itaat talebinde bulundu. Buna itaat etmedim. Bunun üzerine 2012 yılına kadar sürekli 'İşlerini yapmıyorlar' diye Fethullah Gülen'e şikayet edildik. 2012 yılında Fetullah Gülen'le ilgili 30'a yakın kitap yazıldı. Bunlardan sadece ikisi hakkında dava açtım. Bunları da müvekkilimin isteği üzerine açtım. Ahmet Şık, Hanefi Avcı, Nedim Şener'lerin kitaplarına dava açmadım. Bunlardan dolayı benden rahatsızlık duyuluyordu. Bu yapıya itaat etmedim, biat etmediğim için 2013 Aralık ayında da beni sözle azlettiler. Bildiklerimi anlatacağımdan korkuyorlardı. İtirafçı fobisi vardı. 'Latif Erdoğan, Nurettin Veren gibi konuşmasın' diye 1,5 sene ortağım Hasan Günaydın ile bana her ay 5 bin lira yatırdılar.
Hasan Günaydın - 7.2.2018
Gülen'in Avukatı Erdemli'nin Yargılanmasına Başlandı
Gülen'in avukatı Nurullah Albayrak'ın 2013 Aralık'ta yanına gelerek Fetullah Gülen'e ait ıslak imzalı vekaletnameyi gösterip artık Gülen'in avukatlığını yapmayacağını, yeni dava almayacağını söylediğini anlatan Erdemli, şöyle devam etti: "Bundan sonra yeni dava almadım. Bendeki 5-6 davasını da mazeret vererek zamana bıraktım. Benden sonra bu avukatlar Türkiye çapında onlarca büro kurdular. Fetullah Gülen ve cemaatin avukatlığını yaptılar. Başka iş almadılar. Bunlar adeta militanca Gülen'in ve cemaatin propagandasını yapmışlardır. Daha sonra bu örgütle bazı sorunlar yaşadım. Avukatların imamı olarak tanıdığım Aziz Gürcan, 'Siz bugüne kadar başıboş hareket etmişsiniz, bundan sonra bizimle berabersiniz.' dedi. Ona biat etmedik. 'Davalara girmiyor' diye Gülen'e beni şikayet etmiş. 2012'ye kadar Gülen hakkında 30 kitap basıldı. Ben sadece Fetullah Gülen'in isteği üzerine 2 kişi hakkında dava açtım. Ahmet Şık'a, Nedim Şener'e, Hanefi Avcı'ya dava açmadım. FETÖ'cü geçen her kelimeye dava açmamı istediler. 2013 Aralık ayında da beni sözle azlettiler. Bildiklerimi anlatacağımdan korkuyorlardı. İtirafçı fobisi vardı. 'Latif Erdoğan, Nurettin Veren gibi konuşmasın' diye 1,5 sene ortağım Hasan Günaydın ile bana her ay 5 bin lira yatırdılar.
Hasan Günaydın - 25.1.2018
Mengen Kaymakamı Günaydın, Kan Bağışı Yaptı
Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, ilçede düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Hasan Günaydın - 12.12.2017
Eski Zaman Gazetesi Muhabiri Avukata Fetö Davası
Kökten ifadesinde, 2012 yılında avukatlık stajını, FETÖ'den yargılanan sanık avukat Hasan Günaydın'ın yanında yaptıgˆını daha sonrasında sırasıyla 2012-2013'te Zaman gazetesi hukuk biriminde, 2013 ile 2015 yılları arasında Aksiyon hukuk bu¨rosunda c¸alıs¸tıgˆını anlattı.
Hasan Günaydın - 18.11.2017
Aşçı Adaylarına "Kore Yemekleri" Semineri
Seminere, Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdurrahman Elarslan ve Okul Aile Birliği üyeleri, veliler ve öğretmenler katıldı.
Hasan Günaydın - 10.11.2017
Fetö'nün Avukat Yapılanması İddianamesi Tamamlandı
Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHA FETÖ'nün avukat yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
Hasan Günaydın - 10.11.2017
Düzeltme - "Fetö Elebaşısı Gülen Hakkında İddianame" Haberimizin Başlığı "Fetö Elebaşısı Gülen'in...
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, FETÖ'nün "avukatlık yapılanması"na ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında örgüt elebaşısı Fetullah Gülen'in avukatı Orhan Erdemli, örgütten yargılanan eski emniyet müdürlerinin avukatları, Ergenekon davasında bir kısım sanıkların avukatı ile eski savcısı Gültekin Avcı'nın da bulunduğu 40 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca, FETÖ'nün avukatlık yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında, yeni bir gelişme yaşandı. Soruşturma kapsamında tutuklanan FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen'in müdafisi Orhan Erdemli'nin de aralarında bulunduğu 40 avukat hakkında "FETÖ terör örgütüne üye olmak" suçundan ayrı ayrı iddianame düzenlendi. Söz konusu iddianameler Başsavcılıkça onaylanarak, İstanbul Ağır Ceza Mahkemelerine gönderildi. Hakkında iddianame tanzim edilen avukatlar arasında Orhan Erdemli, Abdulkadir Şeker, Abdullah Şen, Adem Yılmaz, Ahmet Düzgün, Burak Kemal Tanrısever, Deniz Atmaca, Engin Emrah Biçer, Erdal Sarıkaya, Erol Ergüder, Gazi Tanır, Gültekin Avcı, Hasan Günaydın, Hürol Karadaş, Kadir Kökten, Kamil Ata, Kani Öztürk, Mehmet Öksüz, Metin Fatih Mergen, Muhittin Yılmaz, Murat Kılıç, Mustafa Aydın, Mustafa Çağlar Akgün, Nazif Aktaş, Onur Çeliktaş, Osman Yalçın, Önder Yılmaz, Rahmi Arslan, Selami Kurt, Selim Özkan, Seyfettin Dayan, Sıddık Filiz, Sinan Dengiz, Suphi Bat, Şeref Polat, Tayfun Aktaş, Ulvi Murat Atabey, Vural Ergül, Yılmaz Çiçek ve Yusuf Avni Kapacaoğlu yer alıyor.
Hasan Günaydın - 10.11.2017
Fetö Elebaşısı Gülen Hakkında İddianame
Hakkında iddianame tanzim edilen avukatlar arasında Orhan Erdemli, Abdulkadir Şeker, Abdullah Şen, Adem Yılmaz, Ahmet Düzgün, Burak Kemal Tanrısever, Deniz Atmaca, Engin Emrah Biçer, Erdal Sarıkaya, Erol Ergüder, Gazi Tanır, Gültekin Avcı, Hasan Günaydın, Hürol Karadaş, Kadir Kökten, Kamil Ata, Kani Öztürk, Mehmet Öksüz, Metin Fatih Mergen, Muhittin Yılmaz, Murat Kılıç, Mustafa Aydın, Mustafa Çağlar Akgün, Nazif Aktaş, Onur Çeliktaş, Osman Yalçın, Önder Yılmaz, Rahmi Arslan, Selami Kurt, Selim Özkan, Seyfettin Dayan, Sıddık Filiz, Sinan Dengiz, Suphi Bat, Şeref Polat, Tayfun Aktaş, Ulvi Murat Atabey, Vural Ergül, Yılmaz Çiçek ve Yusuf Avni Kapacaoğlu yer alıyor.
Hasan Günaydın - 12.8.2017
Uluslararası Mengen Aşçılık ve Turizm Festivali Başladı
2 gün sürecek festivalin açılışına Bolu Vali Yardımcısı Ünal Coşkun, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran da katıldı. İlçe merkezine yapılan 'Aşçılar Köprüsü'nün açılışı ardından festival kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüşte Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Mengen Belediye Başkanı CHP'li Turhan Bulut, aşçı dernekleri ve konfederasyonlarının temsilcileri ile aşçılar ve vatandaşlar da yer aldı.
Hasan Günaydın - 7.6.2017
Mengen'de Yıl Sonu Sergisi
Öğrencilerin kara kalem, sulu boya, guaj boya ve pastel boya tekniklerinde yaptığı resimlerin yer aldığı serginin açılışı, Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci ve kurum amirlerinin katılımıyla yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Günaydın Haberleri | Hasan Günaydın Kimdir - Haberler - Hasan Günaydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Günaydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Doğa dostu muhtar yetiştirdiği keklikleri doğaya salıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 14:18:48. #1.15#
title