Hasan Çepni Haberleri

Hasan Çepni haber, Hasan Çepni son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Çepni - 28.06.2018
Deri Ürünleri Fuarı-Derix 2018 Açıldı
Fuarın açılışına, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Başkanı Ahmet Aydan, Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, Bursa Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç ve Bursa Ayakkabıcılar Odası Başkanı İbrahim Aytekin ile sektör temsilcileri katıldı.
Hasan Çepni - 28.06.2018
Ayakkabıcılığın Nabzı Derıx 2018'De Atıyor
KONGRE VE FUAR ENDÜSTRİSİNE KATKI Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, Bursa'yı fuarcılık sektöründe daha yukarılara taşımak için 2018'de bir dizi fuar düzenlediklerini söyledi.
Hasan Çepni - 26.06.2018
Ayakkabı Sektörünün Kalbi Bursa'da Atacak
"Kongre ve fuar endüstrisine katkı yapıyoruz" Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, Bursa'yı fuarcılık sektöründe daha yukarılara taşımak için 2018'de bir dizi fuar düzenlediklerini söyledi.
Hasan Çepni - 26.06.2018
Deri Ürünleri Fuarı-Derix 2018" Başlıyor
Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, 2018'de bir dizi fuar düzenlediklerini belirterek, Deri Ürünleri Fuarı'nın bu sene yaptıkları 4'üncü fuar olacağını ifade etti.
Hasan Çepni - 04.05.2018
Bursa Kent Konseyi'nde demokrasi örneği
Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, 24 Haziran'da gerçekleşecek genel seçimlerde Milletvekili Aday Adayı olduğu için görevinden ayrıldı.
Hasan Çepni - 03.04.2018
Tarih Tualde Canlandı
Bursa Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ressamlar Çalışma Grubu, 6 Nisan 1326 yılından Bursa'nın Orhangazi tarafından Osmanlı topraklarına katılmasının yıldönümünde tarihi tualde canlandırdı. Tayyare Kültür Merkezi Cemal Nadir Güler Sanat Galerisi'ndeki serginin açılışına, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zehra Sönmez, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem Şube Müdürü Mahmut Turunç, Ressamlar Çalışma Grubu Temsilcisi Ümran Topsakal ile çalışma grubu üyeleri katıldı.
Hasan Çepni - 03.04.2018
Gıda Sektörünün Kalbi Bursa'da Atacak
Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, Bursa'yı fuarcılık sektöründe daha üst segmente taşımak için 2018'de bir dizi organizasyon planladıklarını dile getirdi.
Hasan Çepni - 25.03.2018
4. Uluslararası Su ve Çevre Kongresi, Su ve Çevre Fuarı
Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni de Bursa'nın kongre ve fuar turizminde daha iyi konuma gelmesini hedeflediklerini vurguladı.
Hasan Çepni - 20.03.2018
Su ve Çevre" Bursa'da Masaya Yatırılacak
Hedef, farkındalık yaratmak Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, yaptığı açıklamada, organizasyona Bursa Büyükşehir Belediyesi, Su Vakfı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğünün destek olduğunu kaydetti.
Hasan Çepni - 20.03.2018
Suçev 22 Mart Perşembe Günü Merinos AKKM'de Açılıyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ, Su Vakfı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğü'nün de destek olduğu organizasyonla ilgili konuşan Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Genel Koordinatörü Hasan Çepni, şunları söyledi: "Bursa'mızı fuar sektöründe daha yukarılara taşımak için 2018 yılında planladığımız fuarlardan ikincisi olan SUÇEV fuarı için de hazırlıklarımızı tamamladık.
Hasan Çepni - 12.03.2018
Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı"
Açılışına Basın İlan Kurumu İl Müdürü Osman Başeğmez, İŞKUR İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen, Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı, Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, eğiticiler ve öğretmenlerin katıldığı program kapsamında 43 öğrenciye 15 iş günü iletişim fakültesi onaylı müfredat çerçevesinde 13 farklı dersle teorik ve pratik eğitimler verilecek.
Hasan Çepni - 05.03.2018
Gençler Yeni Medyayı Dinledi
Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından Basın İlan Kurumu'un destekleriyle düzenlenen 'Bursa Medya Okulu' programında konuşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, yeni nesil medyayı kullanabilmenin önem kazandığını belirtti.
Hasan Çepni - 28.02.2018
Bursa Kadınları Konuşuyor
Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) 'Bursa Kadınları Konuşuyor' programı düzenlendi. Kadınları şehir yaşamında karşılaştığı sıkıntıların konuşmak üzere düzenlenen programa, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zehra Sönmez, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mihrimah Kocabıyık, Kadın Meclisi üyeleri, ilçe kent konseylerinin başkan ve üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, meclis üyeleri ve kadın muhtarlar katıldı.
Hasan Çepni - 27.02.2018
Btso'nun Meclis Toplantısı Yapıldı
Meclis üyesi Veys Faruk Balkanoğlu, İtalya'da düzenlenen MICAM Fuarı, Meclis Üyesi Hasan Çepni de Paris Premiere Vision ve Texworld Fuarları hakkında bilgiler paylaştı.
Hasan Çepni - 13.02.2018
Kozmetik ve Güzellik Fuarı"Nı 10 Bin Kişi Ziyaret Etti
Eker, fuara ziyaretçi katılımının yoğun olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Fuarın medyada da geniş yer alması ve halkımıza duyurulması memnuniyet verici. Bursa'nın yıllardır konuştuğu, beklediği bu tarz etkinlikleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu fuarın gerçekleşmesinde Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni ile bir yıl önce başlattığımız tanıtım ve hazırlık çalışmaları ve sonrasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın projeye sahip çıkması çok etkili oldu.
Hasan Çepni - 09.02.2018
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Açıklaması
Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çepni ve üyeleri katıldı.
Hasan Çepni - 03.02.2018
Bursa'da 1 Ton Hamsi, 2 Saatte Tükendi
Bursa Rizeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin öncülüğünde 4'üncü Hamsi ve Kültür Festivali düzenlendi. Festivale, AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan, Müfit Aydın, Osman Mesten, Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Bursa Rizeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hızır Ofluoğlu ve Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) Genel Başkanı Recep Albayrak, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Ak Parti 23.
Hasan Çepni - 31.01.2018
Kozmetik Ve Güzellik Fuarı 8-11 Şubat'ta Bursa'da Kapılarını Açıyor
"2018'DE FARKLI FUARLARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ" Fuarın tanıtım toplantısında konuşan Merinos AKKM Genel Koordinatörü Hasan Çepni, Bursa'nın yüz akı Merinos AKKM'nin önemli ve farklı bir programa ev sahipliği yapacağını söyledi.
Hasan Çepni - 30.01.2018
Bursa'da Gençler Toprakla Buluşuyor
Tanıtım toplantısında konuşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, kamu kurumları, üniversiteler, muhtarlar, akademik odalar ve sivil toplum kuruluşlarından oluşan 450 kurumsal katılımcıları, 5 meclis, 30 çalışma grubu ve binlerce gönüllüsü ile Türkiye'nin en büyük kent konseyi konumda olduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Çepni Haberleri | Hasan Çepni Kimdir - Haberler - Hasan Çepni haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Çepni kimdir, hayatı ve biyografisi. Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 03:33:05. #1.15#

title