Hareket Sekiz Teaser Yayınlandı!
Haberler » Güncel » Hareket Sekiz Teaser Yayınlandı! - Haber

Hareket Sekiz Teaser Yayınlandı!

Baş rollerini Ali Sunal ve Onur Atilla'nın paylaştığı ve yeni sinema sezonun açılış filmi olan Hareket Sekiz muhteşem oyuncu kadrosuyla 4 Ekim'de sinema salonlarında yerini alıyor.

Hareket Sekiz Teaser Yayınlandı!

Aksiyon ve komedi sahneleri ile sezonunun iddialı komedi filmi Hareket Sekiz yeni teaser yayınlandı!

YENİ SİNEMA SEZONUNUN İLK BÜYÜK KOMEDİ FİLMİ

Kahramanlarımız Bünyamin, Reşat ve Kazım, Türkiye'de tesadüfi başarılar elde etmiş üç memurudur... Rus mafya lideri Zolka yıllardır adını sürekli duyduğumuz bor madeniniözel bir silahta kullanmak üzere Türkiye'den yurt dışına kaçırmak istemektedir. Hedefteki ülke ise Liechtenstein...

Ve büyük macera başlıyor! Çok özel görevde bu üç polis başarılı olabilecek mi? Başlarına geleceklerden habersiz aksiyonun tam ortasına düşen Bünyamin, Reşat ve Kazım; Rus mafyasını alt edebilecek mi? Birbirinden ünlü isimleri buluşturanpolisiye, aksiyon, komedi türündeki filmin kahkaha- aksiyon grafiği zirvelerde...

MUHTEŞEM KADROSUYLA AKSİYON VE KOMEDİ BİR ARADA!

Aksiyon sahneleri için özel bir ekip getirilen Hareket Sekiz'inkadrosunda bulunan isimler oldukça dikkat çekiyor. Hareket Sekiz'in başrolü Sakar polis memuru , sinirli şans oyunları düşkünüOnur Atilla, stajyer polis Sarp Bozkurt, çocuğuna oldukça düşkün stajyer polisin annesiDevrim Yakut, Rus iş adamı ve aynı zamanda mafya lideri Gürgen Öz, Polis Muhabiri Bihter Dinçel, Emniyet MüdürüHakan Bilgin, Bünyamin'in gözü yükseklerde olan karısı Hande Katipoğlu ve Bünyamin'in belalısı çeçen karekterine hayat veren Aykut Taşkın izleyiciye kahkaha garantisi veriyor.

YENİ SİNEMA SEZONUN AÇILIŞ FİLMİ OLAN "HAREKET SEKİZ" 8 ÜLKEDE AYNI ANDA 4 EKİM'DE SİNEMALARDA!

Benzeri görülmemiş bir yerli yapım olan filmi DADA Vision beyaz perdeye taşırken, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstleniyor. Yapımcılığını Levent Cengizhan'ın üstlendiği filmin senaryosu ise Ayberk Çınar'a ait. Yeni sinema sezonun açılış filmi olan Hareket Sekiz 8 ülkede aynı anda 4 Ekim'de sinemalarda olacak.

"HAREKET SEKİZ" ile SİNEMA SALONLARINDA HAREKETLİ DAKİKALAR YAŞANACAK!

Performanslarıyla çok güçlü isimleri bir araya getirenyapımda aksiyon ve kahkaha hız kesmeden devam ediyor. Kahkaha dolu bir aksiyon komedi olan Hareket Sekiz, yeni sezonun ilk büyük komedi filmi olacak!

Kaynak: Bültenler