Hande Subaşı'nın 'Diriliş Ertuğrul' Macerası Bitti

Hande Subaşı'nın 'Diriliş Ertuğrul' Macerası Bitti

Haberler.com - Haberler | Magazin

TRT1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'da 'Aykız' rolünü canlandıran güzel oyuncu, senaryo gereği diziye veda etti.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir'in kızı Turgut Alp'in eşi Aykız'ı canlandıran Hande Subaşı diziden ayrıldı. Kısa süreliğine tatile çıkacak olan Hande Subaşı'na daha şimdiden dizi ve sinema teklifleri gelmeye başladı.

TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEK

Senaryo gereği rolü biten ünlü oyuncu kısa bir tatil yaptıktan sonra kendisine gelen dizi ve film tekliflerini değerlendirecek.

Hande Subaşı'nın 'Diriliş Ertuğrul' Macerası Bitti
Haber Yorumları (27)
MUHTEŞEM YÜZYILDA SENARYO KÖTÜYDÜ BUNDADA TİYATRO HAVASI VAR: uç beş kişiyle olmaz tiyatro mu bu ya kesenin ağzını açın
NEDİR BU YA TARİH BÖYLE REZİL EDİLİR: ÇOK BÜYÜK HATA. ZATEN KADRO ÇOK YETERSİZ. 50 BİN İNSAN, 8 BİN ÇADIR 40 BİN ATTAN OLUŞAN KAYI OBASI. SÜLAYMAN ŞAHIN AKRABALARI 400 ÇADIR. . AMA BAKIYORSUN 50 KİŞİ YOK GÖRÜNTÜLERDE. SÜLAYMAN ŞAH TÜRKMEN BEYLERİ İLE GÖRÜŞMEYE GİDİYOR 2 OĞLU VE 3 ALPLE VE 6 ATLA. ŞAMA GİDİYOR 3 AT BİR KAĞNI. . DİZİDE 6-7 AT OLDU BİTTİ. . OBA SAKİNLERİ DÖKÜLÜYOR SANKİ HİND FAKİRLERİ. . HİÇ ALP GÖRÜNTÜSÜ OLMAYAN İHİTİYAR ERKEKLER, YAVAŞLATILMIŞ ŞEKİLDE YÜRÜYORLAR. HA BİRDE 3 -4 ÇOCUK HEİDİ GİBİ SEKİYOR HİÇ DURMADAN :)
CİHAADINIZI YAZIN: cvrBu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title