Hande Erçel'in Bikinili Pozunu 60 Bin Kişi Beğendi
Haberler » Magazin » Hande Erçel'in Bikinili Pozunu 60 Bin Kişi Beğendi - Magazin

Hande Erçel'in Bikinili Pozunu 60 Bin Kişi Beğendi

Güzel oyuncunun tatil için gittiği Tayland'ın Phuket Adası'ndan paylaştığı fotoğraf kısa sürede 60 bin kişi tarafından beğenildi.

Genç oyuncu Hande Erçel final yapan dizisinin ardından soluğu 'ın 'nda aldı. Erçel' tatilinden kestileri Instagram sayfasından paylaşırken, oyuncunun bikinili bu karesi yaklaşık 60 bin beğeni aldı.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Geçtiğimiz günlerde final yaparak izleyenlere veda eden "Güneşin Kızları" dizisinde canlandırdığı "Selin" karakteri ile tanıdığımız Hande Erçel kimdir? Hande Erçel hakkında bilmedikleriniz ve merak edilen her şey yazımızda...

İşte güzel oyuncunun o paylaşımı;

Başarılı oyuncu Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma'da dünyaya geldi. Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nde okuyor.

2015 yılında katılmış olduğu Miss Cilivaliton of the World yarışması katılmıştır. Azerbaycan'da düzenlenen bu yarışmada 2. olmuştur.


Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynadı. Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel'in hayali dizinin reyting kurbanı olmasıyla yarım kaldı. Erçel, eylül 2014 sezonunda TRT'de yayınlanan 'Hayat Ağacı' dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan'ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi.


Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan "Güneşin Kızları" dizisinde "Selin" karakterini canlandırmıştır.
Haber Videosu

: Hande Erçel'in Bikinili Pozunu 60 Bin Kişi Beğendi

Manşet

Haberler