Han Solo Filminin İsmi Sızdırıldı! - Haberler
Haberi Paylaş

  Han Solo Filminin İsmi Sızdırıldı!

  Han Solo Filminin İsmi Sızdırıldı!
  Shiftdelete - Haberler | Teknoloji

  80'li yılların efsane filmi olan Star Wars serisinin ilk yan filmi olan Rogue One: A Star Wars Story, orijinal seriden yıllar sonra yayımlanan Star Wars VII: The Force Awakens'dan bir sene sonra vizyondaki yerini almıştı.

  80"li yılların efsane filmi olan Star Wars serisinin ilk yan filmi olan Rogue One: A Star Wars Story, orijinal seriden yıllar sonra yayımlanan Star Wars VII: The Force Awakens"dan bir sene sonra vizyondaki yerini almıştı.

  Çok beğenilen bu yan filmin ardından da, ilerleyen zamanlarda birkaç tane daha spin-off yani yan filmin çekileceği duyurulmuştu. Bu yeni spin-off film ise Han Solo"nun hikayesi olacak diye belirtilmişti.

  Bu sene sonu vizyona girecek olan Star Wars 8: The Last Jedi"dan hemen sonra vizyondaki yerini alacak olan Han Solo odaklı spin-off filmin ismi, LEGO kataloğu ile sızdırılmış olabilir.

  Sürekli Disney/LucasFilm ile anlaşmalı olarak Star Wars oyuncakları çıkaran LEGO, henüz piyasaya çıkmayan Star Wars oyuncaklarının yer aldığı ve gizli olarak işbirliği halinde çalıştıkları firmalara gönderdiği bu kataloglarda, gelecek yıl vizyona girecek Star Wars"un yan filmi olan Han Solo ara filminin tam adı ortaya çıktı.

  Yeni filmin adı Han Solo: A Star Wars olacak!

  Reddit kullanıcısının sızdırdığı bu LEGO kataloğuna göre yeni filmin adı Han Solo: A Star Wars Story olacak. Kataloğu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  Bu temmuz ayındaki D23 Fuarı"nda bile hakkında hiçbir şeye değinilmeyen ikinci Star Wars spin-off filmi ile ilgili bu sızıntının ardından da Wikipedia"daki filmin adı ise Han Solo: A Star Wars Story olarak yenilendi.

  Ayrıca sayfanın üstündeki damgalarda ve baskılarda, ürün resimlerinin son hali olmadığını belirten bir ibare yer alıyor. Yine de buna rağmen LEGO, Hasbro gibi şirketlerin Disney/LucasFilm ile anlaşmalı olduğunu düşünecek olursak, bu bilginin gerçekleşme oranı daha da artıyor diyebiliriz.

  Alden Ehrenreich"ın da Han Solo"nun gençlik dönemine hayat vereceği Han Solo: A Star Wars Story"nin 25 Mayıs 2018"de vizyondaki yerini alması bekleniyor.

  Shiftdelete - Son Dakika Haberleri

  Star Wars, Han Solo, Teknoloji, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title