HALUK ŞAHİN YAZGI HABERLERİ

HALUK ŞAHİN YAZGI HABERLERİ

Haluk Şahin Yazgı haber, Haluk Şahin Yazgı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Şahin Yazgı

Haluk Şahin Yazgı

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 10.2.1976 - ...

Haluk Şahin Yazgı Kimdir ?

Haluk Şahin Yazgı, 10 Şubat 1976 tarihinde Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Aksaray’da tamamladıktan sonra 1994-1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. 1997 yılında STFA Büyükçekmece baraj şantiyesinde stajını tamamladı. Ankara’da özel bir şirkette şantiye şefi olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Haluk Şahin Yazgı - 15.4.2019
Aksaray'ın Yeni Başkanı Mazbatasını Aldı
AKSARAY'da 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nde yüzde 40,47 oranla belediye başkanlığını kazanan AK Parti'li Enver Dinçer, mazbatasını alarak göreve başladı. Aksaray'da, 115 bin 437 seçmen, 433 sandıkta oy kullandı. 111 bin 812 oy geçerli, 3 bin 625 oy ise geçersiz sayıldı. Sonuçlara göre, AK Parti'nin adayı Enver Dinçer, yüzde 40,47 oranla 45 bin 253 oy, MHP'nin adayı Sefer Alkan da yüzde 39,02 oranla 43 bin 625 oy aldı. Enver Dinçer, 1628 oy farkla seçimi kazandı. Belediye Başkanlığı'na seçilen Enver Dinçer, bugün İl Seçim Kurulu'ndan mazbatasını aldı. Ardından belediye başkanı Haluk Şahin Yazgı'dan görevi teslim aldı.
Haluk Şahin Yazgı - 25.3.2019
Listeleri Kandil Verdi"
"Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bana 'Ahlaksız bir kampanya yürütüyorsun.' diyor." ifadelerini kullanan Soylu, şöyle konuştu: "Temel Efendi, ahlaksız ben miyim yoksa iki milletvekili için rahmetli Erbakan Hocanın Milli Görüşünü PKK'ya satan sen misin. Kim ahlaksız. Bugün öyle tezgahlar yapıyorlar ki Şanlıurfa'da Apo'nun yeğeni Ömer Öcalan, kapı kapı Şanlıurfa Belediye Başkanlığını kazanmak için Saadet Partililerle birlikte geziyor. Doğu'da ve Güneydoğu'da iki vilayete bugüne kadar PKK giremedi, sızamadı. Birisi Şanlıurfa diğeri de Adıyaman'dı. İkisine de şimdi Saadet Partisi ile beraber girebilmek için bir senaryoyu ortaya koyuyorlar. Dertleri önümüzdeki seçimsiz 4,5 yılda nifak tohumları ekerek bu memleketi hedefleriyle buluşturmamak ve memleketi rahat ettirmemektir. Başka bir dertleri yok. Bunlar, 325 PKK'lıyı HDP iltisaklıyı CHP, Saadet Partisi ve İYİ Parti listelerinden aday yaptılar. Bu memlekette adam mı kalmadı. Bu listeleri kendileri yazmadı. Listeleri Kandil verdi yoksa bunlar onları tanımazlar. Teker teker yukarıdan aşağı yazıp bunlara verdiler." "Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik" Soylu, Türkiye'nin oyuna getirilmek istendiğini belirterek, şöyle devam etti: "Madem bunlar PKK'yı şehirdeki meclislere taşıyacaklar, o halde biz Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da 94 belediyeyi niye bunlardan aldık. PKK'ya yardım ediyorlar, onlara adam gönderiyorlar, bu ülkenin huzurunu bozuyorlar ve milletin vergisini terör örgütlerine gönderiyorlar diye aldık. O zaman biz yanlış yaptık. Kardeşlerim, 31 Mart'ta zayıflarsak ve bir zafiyete uğrarsak Doğu ve Güneydoğu'da valileri sokağa çıkarmazlar. 6 yaşındaki masum çocukların eline taş verirler. Biz bunları geçmişte defalarca gördük. Valilerin ve kaymakamların itibarını altüst ederler. Kaseti tekrar başa sarmayalım. Bir kardeşiniz olarak size bunu anlatmaya çalışıyorum. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik." "Hırsızların da iflahını keseceğiz" Türkiye'ye pusu kurulduğunu söyleyen Soylu, şöyle devam etti: "57 bin uyuşturucu satıcısını kodese tıktık. 2017 yılında 941 kişi uyuşturucudan ölmüştü. 2018'de ölümler yarı yarıya düştü. Şimdi cumhuriyet tarihinin en büyük uyuşturucu yakalamalarını yapıyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da bunların patronlarını da yerin yedi kat dibine gömmezsek Allah da millet de hesabını bize sorsun. Yalnızca terörle uyuşturucuyla değil hırsızlıklarla da uğraşıyoruz. Hırsızların da iflahını keseceğiz." Mitinge, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ilçe ve belde belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Haluk Şahin Yazgı - 18.3.2019
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü
Aksaray Aksaray Şehitliği'nde düzenlenen törende de Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve Şehit Aileleri Derneği tarafından Şehitlik Anıtı'na çelenk sunuldu.
Haluk Şahin Yazgı - 15.3.2019
Varank: "Asıl Mücadeleyi Irkçı, Faşist Düşünceye Karşı Yürüteceğiz"
"31 Mart'tan sonra önümüz düzlük" Varank, Türkiye'nin büyüdüğünü ve geliştiğine işaret ederek, şunları kaydetti: "Buna paralel olarak imkanlarımız genişliyor, vizyonumuz pekişiyor. İşte 2019 yerel seçimleri, bu gelişimin şehirlere yansıması için yeni bir başlangıç olacak. Siyaseten elbette ki özellikle şu son 6 senede çok büyük badireler atlattık. Yaşadığımız coğrafya zor bir coğrafya. Biz tüm bu saldırıları, Aksaray gibi medeniyet beşiği şehirlere sahip olmanın, bu toprakları elde tutmanın bir bedeli olarak görüyor, hepsini milletimizin desteğiyle göğüslüyoruz. 31 Mart bu yüzden çok önemli. Siyaseten zayıflık emaresi bu coğrafyada kabul edilebilir bir durum değil. Sözüm ona 31 Mart'ta yaşayacağımız en ufak bir zaafiyeti nasıl ellerini ovuşturarak beklediklerini biz çok iyi biliyoruz. Ama tabirimi mazur görün, o pusuda bekleyenler avuçlarını yalayacaklar. İnşallah 31 Mart'ta milletimizin desteğiyle, Türkiye'nin yürüyüşü kesintisiz devam edecek. 31 Mart'tan sonra önümüz düzlük. 4,5 yıl sadece hizmetlere odaklanacağımız, salim kafayla projelere odaklanacağımız bir dönem olacak. Şehirlerimize artık yeni bir heyecanla yaklaşacak, Türkiye'nin yaşadığı gelişimi, hızla yerel yönetimlerimize yansıtacağız." Programa, Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ve işadamı ve sanayiciler katıldı.
Haluk Şahin Yazgı - 30.11.2018
Aksaray'a 'Sosyal Çocuk' Projesi
  TÜM BRANŞLARIN BİR ARADA OLDUĞU İLK ÇOCUK MERKEZİ   Çocukları tablet, telefon ve televizyon bağımlılığından kurtarmak ve ilgi duydukları alanlarda eğlendirici eğitimler görebilecekleri bir ortam oluşturmak amacıyla Sosyal Çocuk ve Eğitim Merkezi'ni kurmaya karar verdiklerini açıklayan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, "Türkiye'de her alanda bir çocuk merkezi bulunuyor.
Haluk Şahin Yazgı - 14.11.2018
Kente 1 Milyarlık Yatırım Yaptık"
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 4,5 yılda Aksaray'a 1 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi.
Haluk Şahin Yazgı - 13.11.2018
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Açıklaması
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı hizmete giren 400 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için 18 milyon 200 bin liralık yatırım yaptıklarını açıkladı.
Haluk Şahin Yazgı - 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Aksaray 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'ndaki törende Aksaray Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından Atatürk anıtına çelenk bırakıldı.
Haluk Şahin Yazgı - 29.10.2018
Konya'da Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Aksaray'da ise 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda tören düzenlendi. Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile törene katılan öğrencilerin ve vatandaşların Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.
Haluk Şahin Yazgı - 29.10.2018
Cumhuriyetin 95. Yılı Kutlanıyor
15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda devam eden törende, Vali Pekmez ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, törene katılanların Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.
Haluk Şahin Yazgı - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Törene, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, askeri erkan, bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gaziler ve öğrenciler iştirak etti.
Haluk Şahin Yazgı - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, gaziler, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı törende, Vali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Haluk Şahin Yazgı - 24.10.2018
Yeni Sanayi Projesi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, projeyi yerinde inceleyerek bulunarak yetkileriden bilgi aldı.
Haluk Şahin Yazgı - 13.10.2018
CHP'nin Yapması Gereken Hisseleri Devretmektir"
Dağ, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerinin Hazine'ye devri konusunda da şu değerlendirmeyi yaptı: "CHP hisseleri noktasında bir tartışma devam ediyor. Bir kere çok net ve açık olan bir konu var. Burada CHP'nin kuruluş aşamasında Hindistan Müslümanlarının, Kurtuluş Savaşı'nda hem ülkemizin, bu milletin kurtulması için hem de hilafetin kurtulması noktasında toplamış olduğu yardımlardan, hibelerden bu bankanın kurulmuş olması çok net ve açıktır. Bunun Celal Bayar tarafından kurulmuş olması ne kadar tarihi bir gerçeklikse Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla, aynı şekilde bu toplanan paralarla kurulması da tarihi bir gerçektir. Mustafa Kemal Atatürk'ün vasiyetine baktığımız zaman da temettülerinin Türk Dil Kurumuna, Türk Tarih Kurumuna verilmesi gerektiği, diğer taraftan da mülkiyetin Cumhuriyet Halk Partisi'nde olması noktasında bir ifadesi var. O dönem başka bir siyasi parti yok ki. Daha sonra birçok siyasi parti kuruldu. Cumhuriyet Halk Partisi'nin yapması gereken şey, 'Bu hisseler, bu millete aittir, Türk milletine aittir. Dolayısıyla bu hisseleri, Türk milletinin bugün temsilcisi noktasında olan Hazine'ye devretmek, en doğal, en olması gereken husustur.' diyerek hisselerini devretmektir." Toplantıya, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve çok sayıda partili katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haluk Şahin Yazgı Haberleri | Haluk Şahin Yazgı Kimdir - Haberler - Haluk Şahin Yazgı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Şahin Yazgı kimdir, hayatı ve biyografisi. Aksaray Belediye Başkanı Dinçer Mazbatasını Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.10.2020 14:46:58. #1.15#
title