Haberler

2. Aksaray Kitap Günleri Fuarı ve Çocuk Festivali

Abone Ol

Aksaray Belediyesince 150 yayınevi ve 70 yazarın katılımıyla düzenlenen "2. Aksaray Kitap Günleri Fuarı ve Çocuk Festivali", düzenlenen törenle açıldı.

Aksaray Belediyesince 150 yayınevi ve 70 yazarın katılımıyla düzenlenen "2. Aksaray Kitap Günleri Fuarı ve Çocuk Festivali", düzenlenen törenle açıldı.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, kapalı pazar alanındaki fuarın açılışında, kentte ikinci defa bir kitap fuarını düzenlemenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Aksaray'daki tüm kitapseverler ile çocukları alana davet eden Yazgı, " Bu yıl etkinliği düzenlediğimiz alan daha geniş. Birçok kişinin rahatlıkla gezebileceği bir büyüklükte. Burada birçok yazarımızı bir hafta boyunca ağırlayarak okurlarla buluşturacağız. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması sebebiyle de fuarın yan kısmında çocuk festivali düzenledik. Herkesi buraya bekliyoruz." diye konuştu.

Konuşmanın ardından 150 yayınevi ve 70 yazarın katılımıyla düzenlenen fuarın açılışı yapıldı.

60 stantta 150 bine yakın kitabın yer aldığı fuar, bir hafta açık kalacak.

Kaynak: AA / Güncel

Haluk Şahin Yazgı Aksaray Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Zaha sakat mı? Zaha Adana Demirspor maçında yok mu? Afra Saraçoğlu diziden ayrılıyor mu, Yalı Çapkını Afra Saraçoğlu ayrılacak mı? Yarın okullar tatil mi? 9 Aralık Cumartesi MEB okullar tatil mi? Galatasaray - Adana Demirspor maçı 11'leri belli oldu mu, açıklandı mı? 11'de kimler var? Bein Sports CANLI izle! (GALATASARAY-ADANA DEMİRSPOR) Bein Sports kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! 8 Aralık GÜNÜN MAÇLARI Galatasaray - Adana Demirspor maçı CANLI izle! Galatasaray - Adana Demirspor maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 8-9 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 8-9 Aralık Konya su kesintisi listesi! Ramsay Hunt sendromu nedir, teşhisi, tedavisi nasıl yapılır? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 8-9 Aralık Bursa su kesintisi listesi! MasterChef 100 bin lira kim kazandı? 8 Aralık MasterChef ödül oyunu 100 bin TL'yi kim kazandı? MasterChef ödül oyununu kim aldı? 8 Aralık Cuma Ödülü kim kazandı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 8-9 Aralık Ankara su kesintisi listesi! Arka Sokaklar CANLI izle! KANAL D Arka Sokaklar yeni bölüm full HD canlı yayın izle! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 8-9 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
title