HALUK EYİDOĞAN HABERLERİ

Haluk Eyidoğan haber, Haluk Eyidoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Eyidoğan

Haluk Eyidoğan

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 20.7.1950 - ...

Haluk Eyidoğan Kimdir ?

Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, 20 Temmuz 1950'de İstanbul’un Fatih semtinde doğdu. Babasının adı İhsan, annesinin adı Sevim Emine'dir. Öğretim Üyesi olan Prof. Dr.Haluk Eyidoğan; 1969 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Jeofizik Bölümünü 1974 yılında bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Haluk Eyidoğan - 20.02.2021
TBMM'YE SUNULAN İSTANBUL'UN DEPREM RAPORUNDAN KORKUTAN AYRINTILAR
Prof. Dr. Haluk Eyidoğan,"Ne zaman olacağını bilmiyoruz ama İstanbul ve çevresini etkileyecek olası bir deprem önümüzdeki 25 yılda 7 ve daha büyük bir deprem olma olasılığı yüzde 60 diyoruz" "Eğer 7.
Haluk Eyidoğan - 02.03.2020
Kocaeli'nde "deprem" paneli
Prof. Dr. Naci Görür ile Prof. Dr. Haluk Eyidoğan'ın da geçmişteki ve ilerde yaşanması öngörülen depremlerle ilgili değerlendirmelerde bulunduğu panelde, AFAD Kocaeli İl Müdürü Salim Tekoğul kurumun yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Haluk Eyidoğan - 18.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Görüntü Dökümü ----- Güvenlik Kamera görüntüsü  ============================= 7- PROF. DR. EYİDOĞAN: AVCILAR İÇİN FARKLI DÖNÜŞÜM MODELLERİ UYGULANMALI İhsan DÖRTKARDEŞ/İSTANBUL, - GÖLCÜK Depremi'nde İstanbul'da en fazla etkilenen, Silivri'de geçen Eylül ayında meydana gelen depremden sonra endişelerin arttığı Avcılar'da süren kentsel dönüşüm tartışmalarını değerlendiren İTÜ Jeofizik Mühendisliği eski Bölüm Başkanı Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, ilçenin çok özel jeolojik yapısı bulunduğunu burada değişik dönüşüm modelleri uygulanması gerektiğini söyledi.
Haluk Eyidoğan - 18.02.2020
PROF. DR. EYİDOĞAN: AVCILAR İÇİN FARKLI DÖNÜŞÜM MODELLERİ UYGULANMALI
GÖLCÜK Depremi'nde İstanbul'da en fazla etkilenen, Silivri'de geçen Eylül ayında meydana gelen depremden sonra endişelerin arttığı Avcılar'da süren kentsel dönüşüm tartışmalarını değerlendiren İTÜ Jeofizik Mühendisliği eski Bölüm Başkanı Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, ilçenin çok özel jeolojik yapısı bulunduğunu burada değişik dönüşüm modelleri uygulanması gerektiğini söyledi.
Haluk Eyidoğan - 13.02.2020
PROF.DR. EYİDOĞAN: "DEPREM OLACAK MI?" TARTIŞMALARI GEREKSİZ
İTÜ Jeofizik Mühendisliği Bölümü emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, Türkiye'nin, son 100 yılda en fazla deprem kaydedilen ülkeler bakımından 8'inci sırada olduğunu belirterek, "Yeni deprem olacak mı?' tartışmaları gereksiz" dedi.
Haluk Eyidoğan - 12.01.2020
PROF. DR. EYİDOĞAN: MARMARA'DA "DEPREM FIRTINASI" YAŞANIYOR
İstanbul'da dün saat 16.37'de 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Marmara Denizi Silivri açıkları olan deprem  olası büyük Marmara depremini bir kez daha akıllara getirdi. İstanbul Teknik Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, bu depremi değerlendirirken, iki gündür Marmara'da "deprem fırtınası" yaşandığını söyledi.
Haluk Eyidoğan - 11.11.2019
Eyidoğan: 7 ve daha büyüklükte deprem olasılığı yüzde 65'e ulaştı
  "KUZEY ANADOLU FAYI MARMARA BÖLGESİ'Nİ BİR PENÇE GİBİ SARIYOR"   "Marmara Bölgesi'nde her zaman deprem olasılığı var" diyen Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, şöyle konuştu:    "Biz tabii büyük depremleri konuşmalıyız.
Haluk Eyidoğan - 11.11.2019
EYİDOĞAN: 7 VE DAHA BÜYÜKLÜKTE DEPREM OLASILIĞI YÜZDE 65'E ULAŞTI
"KUZEY ANADOLU FAYI MARMARA BÖLGESİ'Nİ BİR PENÇE GİBİ SARIYOR" "Marmara Bölgesi'nde her zaman deprem olasılığı var" diyen Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, şöyle konuştu:  "Biz tabii büyük depremleri konuşmalıyız.
Haluk Eyidoğan - 07.02.2019
Jeofizik Mühendisi Eyidoğan'dan "Gizli Deprem" Açıklaması
Kartal'da 14 daireli 8 katlı bir binanın çökmesinin ardından gündeme gelen 'gizli' deprem haberine Jeofizik Mühendisi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan'dan açıklama geldi.
Haluk Eyidoğan - 11.10.2018
İstanbul Afetlere Bu Parkla Hazırlanacak
Kozyatağı Mahallesi Saniye Ermutlu Sokak'ta bulunan parkın açılışına Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu'nun yanı sıra CHP İstanbul eski milletvekili Prof. Dr. Haluk Eyidoğan ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Haluk Eyidoğan - 15.03.2018
Prof. Dr. Haluk Eyidoğan: "Marmara Denizi Çevresinde Deprem Enerjisi Birikiyor"
Jeoloji Mühendisi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, Kandilli Rasathanesi Müdürü Haluk Özener’in "büyük deprem geciktikçe şiddeti artacak" açıklamasını değerlendirdi.
Haluk Eyidoğan - 17.08.2017
Marmara Depremi'nin 18. Yılı
Jeoloji Mühendisi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, "Depremin yerini zamanını ve tam olarak büyüklüğünü kesin olarak söyleyemiyoruz.
Haluk Eyidoğan - 17.08.2017
Prof. Dr. Eyidoğan: Marmara Denizi'nde Tsunami Bekliyoruz
JEOLOJİ Mühendisi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, Marmara Bölgesi'nde önümüzdeki 20 yıl içinde 7 büyüklüğünde bir deprem beklediğini belirterek," Marmara Denizi'ndeki depremlerin yaratacağı tsunami kıyılar için çok önemli bir konu. Bu konuda yapılmış çalışmalar var.
Haluk Eyidoğan - 17.08.2017
Dha Yurt: Prof.dr. Eyidoğan: Marmara Denizi'nde Tsunami Bekliyoruz
JEOLOJİ Mühendisi Prof.Dr. Haluk Eyidoğan, Marmara Bölgesi'nde önümüzdeki 20 yıl içinde 7 büyüklüğünde bir deprem beklediğini belirterek," Marmara Denizi'ndeki depremlerin yaratacağı tsunami kıyılar için çok önemli bir konu. Bu konuda yapılmış çalışmalar var.
Haluk Eyidoğan - 17.08.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Prof.Dr. Eyidoğan: Marmara Denizi'nde tsunami bekliyoruzJEOLOJİ Mühendisi Prof.Dr. Haluk Eyidoğan, Marmara Bölgesi'nde önümüzdeki 20 yıl içinde 7 büyüklüğünde bir deprem beklediğini belirterek," Marmara Denizi'ndeki depremlerin yaratacağı tsunami kıyılar için çok önemli bir konu.
Haluk Eyidoğan - 10.04.2016
Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl Dönümü
Törene Malatya Vali Yardımcısı Miktat Alan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, bazı ilçe kaymakamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle şehit yakınları katıldı.
Haluk Eyidoğan - 31.08.2015
200 Aydından Barış Çağrısı
1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle düzenlenen ‘Barış İstiyorum Barış Bloku'nu Destekliyorum’ kampanyasına 200 aydın imza attı.
Haluk Eyidoğan - 30.03.2015
CHP'nin Ağır Topları Liste Dışında Kaldı
Seçim heyecanının şiddetli şekilde yaşandığı yerlerden birisi de İstanbul 2. Bölge oldu. 113 ismin yarıştığı listede eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yanı sıra eski milletvekilleri Mehmet Sevigen, Şinasi Öktem, Çetin Soysal, İstanbul milletvekilleri Aykut Erdoğdu, Melda Onur, Haluk Eyidoğan ve Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş, İrtica ile Mücadele Eylem Planı davasında yargılanan emekli Albay Dursun Çiçek, gazeteci Çiğdem Anad gibi isimler yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haluk Eyidoğan Haberleri | Haluk Eyidoğan Kimdir - Haberler - Haluk Eyidoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Eyidoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. İSTANBUL'DA DEPREM KONTEYNERLERİ HIRSIZLARIN HEDEFİ OLDU... ÇOĞU VATANDAŞ KONTEYNERL
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 15:57:03. #1.16#
title