Halitpaşa Haberleri

Halitpaşa haber, Halitpaşa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halitpaşa - 25.01.2021
Son dakika gündem: Erzincan'da sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 15 kişiye para cezası
Ekipler, kentin giriş çıkış noktaları ile Ordu, Fevzipaşa, Halitpaşa ve 13 Şubat caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki birçok alanı denetledi.
Halitpaşa - 18.01.2021
Son Dakika | Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 34 kişiye para cezası kesildi
Ekipler, kentin işlek yerlerinden Ordu, Fevzipaşa, Halitpaşa ve 13 Şubat caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanları denetledi.
Halitpaşa - 11.01.2021
Son dakika! Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 40 kişiye para cezası kesildi
Ekipler, kentin işlek yerlerinden Ordu, Fevzipaşa, Halitpaşa ve 13 Şubat caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanları denetledi.
Halitpaşa - 07.01.2021
Manisa'da kaçak kazı yapan 3 kişi suçüstü yakalandı
Halitpaşa Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, Develi Mahallesi Boyayarı mevkisinde izinsiz kazı yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.
Halitpaşa - 04.01.2021
Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 56 kişiye para cezası
Ekipler, kentin işlek yerlerinden Ordu, Halitpaşa, Fevzipaşa ve 13 Şubat caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki denetimlerde, 12 kişiye maske takmamak ve sosyal mesafeye dikkat etmemekten, 44 kişiye ise sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden para cezası uygulandı.
Halitpaşa - 28.12.2020
Son dakika: Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan kişilere para cezası
Ekipler, kentin giriş çıkışları ile işlek yerlerinden Ordu, Fevzipaşa, Halitpaşa ve 13 Şubat caddeleri ve Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanları denetledi.
Halitpaşa - 21.12.2020
Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 21 kişiye para cezası
Ekipler, kentin işlek yerlerinden Ordu, Fevzipaşa, Halitpaşa ve 13 Şubat caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanları denetledi.
Halitpaşa - 19.12.2020
Mudanya'da "Eşit Eğitim Ağı" projesi
Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Şükrü Çavuş, Halitpaşa, Ömerbey, Mütareke, Hasanbey, Güzelyalı ve Tirilye Mahallelerindeki 20 farklı noktada kurulum yapılacağını belirtti.
Halitpaşa - 14.12.2020
Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 15 kişiye para cezası kesildi
Erzincan'da sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı hafta sonu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uymayan 15 kişiye para cezası verildi.
Halitpaşa - 07.12.2020
Son dakika haberi | Karabük'te Kovid-19 tedbirlerine uymayan 59 kişiye para cezası kesildi
Son dakika haberleri: Karabük'te, hafta sonu yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamındaki sokağa çıkma kısıtlamasına ve diğer önlemlere uymayan 59 kişiye para cezası uygulandı.
Halitpaşa - 30.11.2020
Son dakika haberi! Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 22 kişiye para cezası
Ekipler, kentin işlek yerlerinden Ordu, Halitpaşa, Fevzipaşa ve 13 Şubat Caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanlarda çalışma yaptı.
Halitpaşa - 23.11.2020
Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 19 kişiye para cezası
Ekipler, kentin işlek yerlerinden Fevzipaşa, Halitpaşa, 13 Şubat ve Ordu caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanlarda çalışma yaptı.
Halitpaşa - 22.11.2020
Son dakika haberleri: Doğu'da sokağa çıkma kısıtlamasına uyuluyor
Cumhuriyet Meydanı, Ordu, Halitpaşa, Fevzipaşa ve 13 Şubat caddeleri ile kentin giriş ve çıkışlarında İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uygulama yapılarak dışarı çıkan vatandaşların ve KPSS sınavına girenlerin belgeleri kontrol edildi.
Halitpaşa - 13.11.2020
Son dakika... Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan kişiler ile işletmelere ceza yağdı
Kovid-19 tedbirleri kapsamında denetimlerini artırarak sürdüren ekipler, kentin işlek yerlerinden Fevzipaşa, Halitpaşa, 13 Şubat ve Ordu caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere, il genelindeki park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanlarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Halitpaşa - 13.11.2020
Kars'ta 11 noktada sigara içmek yasaklandı
Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında il genelinde 11 noktada açık alanda sigara içmek yasaklanırken, 65 yaş üzeri vatandaşlarında sokağa çıkmalarına kısıtlama getirildi. Kars Valiliği'nce alınan tedbirler kapsamında özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda, toplu taşıma araç durakları ile il merkezinde, Faikbey Caddesi, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi, Atatürk Caddesi, Kazımpaşa Caddesi, Haydar Aliyev Caddesi ve Halitpaşa Caddesinin tamamında, Faikbey Caddesi, Kazımpaşa Caddesi, Halitpaşa Caddesi ile Davut Aksu Caddelerinin kesiştiği noktaların içerisinde kalan bölge ve Hapan Mevkiyle birlikte tüm pazar yerlerinde vatandaşların sigara, tütün ve tütün mamullerini tüketmeleri yasaklandı.
Halitpaşa - 13.11.2020
Kars ve Tunceli'de 65 yaş ve üzerindekilere sokağa çıkma kısıtlaması getirildi
Bu kapsamda, araç trafiğine kapalı alanlarda, toplu taşıma araç durakları ile il merkezindeki Faikbey, Gazi Ahmet Muhtar Paşa, Atatürk, Kazımpaşa, Haydar Aliyev ve Halitpaşa caddelerinin tamamında sigara içme yasağı getirilirken, 65 yaş ve üstü kişilerin sadece 10.
Halitpaşa - 10.11.2020
Erzincan'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 12 kişiye para cezası
Kovid-19 tedbirleri kapsamında denetimlerini artırarak sürdüren ekipler, kentin işlek yerlerinden Fevzipaşa, Halitpaşa, 13 Şubat ve Ordu caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere il genelindeki park, otobüs durağı, lokanta, cami ve çay bahçesi gibi alanlarda çalışma yaptı.
Halitpaşa - 26.10.2020
Erzincan'da koronavirüs tedbirlerine uymayan 23 kişiye para cezası
Erzincan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında son bir hafta içerisinde kuralları ihlal ettikleri belirlenen 23 kişiye para cezası kesildi. İçişleri Bakanlığınca "Koronavirüs Salgını" konulu ek genelge doğrultusunda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerini sürdüren görevliler, kent merkezinde denetimler gerçekleştirdi. Yaya yoğunluğu olan Fevzipaşa, Halitpaşa, 13 Şubat ile Ordu caddeleri ile Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere kent genelindeki banka şubeleri, parklar, otobüs durakları, lokantalar, havalimanı, cami ve çay bahçeleri gibi alanlarda denetim yapan ekipler, tedbirlere uymayanlara ceza yazdı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halitpaşa Haberleri | Halitpaşa Haber - Haberler - Halitpaşa haberleri, son dakika halitpaşa haber ve gelişmeleri burada. Ahır yapımı sırasında bulduğu 'taşların' gizeminin çözülmesini istiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 04:20:38. #1.15#
title