HALİL ŞİMŞEK HABERLERİ

Halil Şimşek haber, Halil Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Şimşek

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Halil Şimşek Kimdir ?

Halil Şimşek, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde Saadet Partisi Elazığ Palu Beyhanı Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halil Şimşek - 02.08.2019
Türkiye'nin 10. şehir hastanesi hizmette de "10" numara
Vatandaşlardan tam not aldı Hasta kabulüne başladığı 16 Temmuz'dan itibaren yaklaşık 70 bin hastayı misafir eden Bursa Şehir Hastanesi vatandaşlardan tam not aldı. Vatandaşlardan Mehmet Ali Duman (34), AA muhabirine yaptığı açıklamada, eşinin rahatsızlığı dolayısıyla hastaneye geldiğini söyledi. Aslen Iğdırlı olduğunu ve Bursa'da ikamet ettiğini belirten Duman, "Hastaneye ilk kez geldim. Burası Recep Tayyip Erdoğan'ın eseri, onunla gurur duyuyoruz. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Özel hastaneden çok daha ileride, kaliteli ve konforlu." dedi. Halil Şimşek (71) ise hastaneye ikinci kez geldiğini anlatarak, "Personelin ilgi ve alakası çok güzel.
Halil Şimşek - 20.02.2017
Bursa'da Tır ile Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü
Kazada sürücü İrfan Aydın ile yanındaki Halil Şimşek araç içerisinde sıkıştı.
Halil Şimşek - 01.02.2017
Dha Yurt - İşadamının Oğlunu Kaçırarak Öldürülmesi ile İlgili 2 Gözaltı Daha (2)
Törene AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, İçişleri eski Bakanı Kemal Çelik, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Konyaaltı Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Böcek, Aksu Belediye Başkanı Ak Partili Halil Şimşek, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hasan Subaşı, işadamı İsmail Erten, ailesi ve çok sayıda yakını katıldı.
Halil Şimşek - 20.03.2015
Adana Adliyesi'nde "Ön Büro ve Danışma Masası Çalıştayı"
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Kırşehir Adliye Müdürü Halil Şimşek ile görevliler Kadir Çağlar, Ersin Yalçın ve Mustafa Sarı, Adana Adliyesi Toplantı Salonundaki çalıştayda, "Ön Büro ve Danışma Masası Projesi" hakkında sunum yaptı.
Halil Şimşek - 13.12.2012
İzmir'deki Terör Saldırısı
İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Bünyamin Sürme, Mehmet Sürme, Takyeddin Sürme, Yılmaz Şimşek, Zeki Bulut, Gökhan Dönmez, Ramazan Tazecan, ve Halil Şimşek ile avukatları katıldı.
Halil Şimşek - 09.10.2012
Bayramiç Heyetinden Rektör Laçiner'e Ziyaret
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete, Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer, Bayramiç Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Karabayır, Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nazan Çevik, Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı Saadettin Arslan, CHP İlçe Başkanı Necdet Varol, MHP İlçe Başkanı Ali İhsan İşcan, MHP İl Yönetiminden Bahattin Arslan ve Bayramiç Genç İş adamları Derneği Başkanı Metin Tunç katıldı.
Halil Şimşek - 28.09.2012
Rektör Laçiner Lapseki'de
ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, Lapseki Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret etti Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, Lapseki Meslek Yükseokulu'nu ziyaret etti. Rektör Laçiner'i Lapseki MYO Müdürü Yrd. Doç.Dr. Feyza Kolcu, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Elif Sağlık ve Öğr. Gör. Hülya Demir karşıladı. Yrd. Doç, Dr. Halil Şimşek'in de eşlik ettiği ziyarette Meslek Yüksek Okulu binasını gezen Rektör Laçiner, akademik ve idari personelle görüştü.
Halil Şimşek - 05.06.2012
Karacabey'de Promosyonlu Tay Satışı
TİGEM Genel Müdürü Mehmet Halis Bilden'in de katıldığı satışta, en yüksek fiyata 2010 doğumlu Tornacı ve Kumkale isimli taylar 97 bin liradan Aydın Baştırman ve İbrahim Halil Şimşek tarafından satın alındı.
Halil Şimşek - 05.06.2012
Daire Fiyatına Alıcı Bulan Yarış Atlarına Taksitli Satış
Tarım İşletmeli Genel Müdürlüğü (TİGEM) Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü tarafından yetiştirilen safkan Arap atları satışa sunuldu. TİGEM'e bağlı Bursa'daki Karacabey Tarım İşletme Müdürlüğünde düzenlenen tay satışında, 2010-2011 doğumlu 51 safkan Arap atı müzayedeye çıktı. Aydın Baştimur'un satın aldığı 'Tornacı' isimli 2 yaşındaki erkek Arap tayı ve Halil Şimşek'in satın aldığı 'Kumkale' isimli 2 yaşındaki erkek Arap tayı 97 bin TL'ye satıldı.
Halil Şimşek - 30.05.2012
İnsan ve Sağlık Konulu Konferans
Gaziantep Üniversitesi Nizip Yerleşkesi Çarşamba Eğitimleri konferans programı çerçevesinde 'İnsan ve Sağlık' konulu konferans, Nizip Ticaret Odası Osman Sayın Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Şehitkamil Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ömer Aykut, konferansa konuşmacı olarak katıldı. Düzenlenen konferansa Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, Gaziantep AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kahraman Polat, Şehitkamil AK Parti İlçe Başkanı Hasan Coşkun, Şahitkamil İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Şimşek, Suat İpar, Nurettin Savkın Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Karabacak, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kılınç, Nizip Ticaret Odası Danışma Kurulu Üyesi Abdullah Altınbaş, Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Halil Şimşek - 18.05.2012
Lapseki Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Gündüz'den Çomü'ye Ziyaret
Bu anlamda öğrencilere erik ikramında bulunduklarını belirten Gündüz, MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek ile Yrd.
Halil Şimşek - 11.05.2012
Ortaöğretim Öğrencilerinden Üniversiteye Ziyaret
Hüseyin Akif Terzioğlu Lisesi, Atatürk Lisesi ve İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lapseki Meslek Yüksekokulu'nu ziyaret etti. Üniversite Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek, okul müdürleri ve öğrencileri karşıladı.
Halil Şimşek - 11.05.2012
Lise Öğrencileri Lapseki Myo'yu Ziyaret Etti
Lapseki MYO Müdürü Halil Şimşek, öğrencilere son sistem imkanlarla öğrenim sunduklarını belirterek, "Her yıl düzenli olarak öğrenci sayımız artıyor.
Halil Şimşek - 03.05.2012
AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Çoşkun, Şehitkamil Devlet Hastanesini Ziyaret Etti
Ziyarete, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun, Başkan yardımcıları Suat İpar, Mehmet Nuri Turan ve İbrahim Halil Şimşek katıldı.
Halil Şimşek - 12.04.2012
'Kan Verecek Kimse Yok mu Kampanyası', Bağışçıları Bekliyor
Cumhuriyet Meydanı'nda başlayan kan verme kampanyasına Samsun Vali Yardımcısı Halil Şimşek, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, İl Sağlık Müdürü Mustafa Kasapoğlu, Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof.
Halil Şimşek - 25.02.2012
Üniversite Memurlarına Hizmet İçi Eğitim
Üniversiteye bağlı dersliklerde verilen eğitim süresinin 60 saat olarak planlandığını belirten Artuklu Üniversitesi Personel Daire Başkanı Halil Şimşek seminere, 37 aday memurun katıldığı bilgisini verdi.
Halil Şimşek - 10.01.2012
Bu Çoşku Görülmeye Değer
ÇOMÜ/SEM İngilizce Eğleniyorum'da İlköğretim 2. 3. 4. ve 5. Sınıf Öğrencileri Sertifikalarını Aldı
Halil Şimşek - 05.01.2012
Vali Tuna'nın Lapseki Myo Ziyareti
Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek ve akademik personel tarafından karşılanan Tuna, okulun durumu ve öğrencilerle ilgili bilgi aldı.
Halil Şimşek - 05.01.2012
Vali Tuna, Lapseki Meslek Yüksekokulu'nu Ziyaret Etti
Ziyarette Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil Şimşek ve akademik personeli tarafından karşılanan Vali Tuna, okulun durumu ve öğrenciler ile ilgili bilgiler aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halil Şimşek Haberleri | Halil Şimşek Kimdir - Haberler - Halil Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. 5 yavrusuyla beraber yiyecek arayan anne ayı böyle görüntülendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:16:18. #1.16#
title