Haberi Paylaş

Erkam Yıldırım kimdir? Erkam Yıldırım kaç yaşında, mesleği ne? Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım ne iş yapıyor?

Gündem Haberleri

Erkam Yıldırım kimdir? Erkam Yıldırım kaç yaşında, mesleği ne? Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım ne iş yapıyor?

Son zamanların merak edilen isimlerin arasında yer almakta olan Erkam Yıldırım kimdir? Sorusu merak ediliyor. Konuya ilişkin olarak en çok merak edilenler arasında Erkam Yıldırım kaç yaşında, mesleği ne? Soruları da yer alıyor. Peki, Erkam Yıldırım kimdir? Erkam Yıldırım kaç yaşında, mesleği ne? Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım ne iş yapıyor?

Erkam Yıldırım kimdir? Sorusu, Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım hakkındaki detayları merak eden vatandaşlar tarafından araştırılmakta. Sosyal medya ve internet üzerinden en çok araştırılmakta olan isimler arasında yer alan Erkam Yıldırım kimdir? Erkam Yıldırım kaç yaşında, mesleği ne? Sorularını sizler için yanıtladık. Peki, Erkam Yıldırım kimdir? Erkam Yıldırım kaç yaşında, mesleği ne? Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım ne iş yapıyor?

ERKAM YILDIRIM KİMDİR?

Binali Yıldırım'ın oğlu olarak bilinen Erkam Yıldırım, 26 Ağustos 1981 yılında dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. Erkam Yıldırım, kız kardeşi Bahar Büşra Yıldırım ile birlikte 2002 yılının başında Derin Denizlcilik Gemi Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi kurdu. Daha önce acente ileri yapan Yıldırım, ilk gemisini 2003 yılında aldı. Yıldırım, 800 yolcu ve 250 araç kapasiteli feribotla İzmir Çeşme İtalya hattında seferler yapmaya başladı. Binali Yıldırım'ın Erkam Yıldırım, Bülent Yıldırım ve Büşra Yıldırım isminde çocukları var.

Binali Yıldırım Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Harun Bir:

gocum benim

Cevap Yaz235Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title