Haberler

Cehennem Melekleri konusu ne? Cehennem Melekleri oyuncu kadrosu!

Güncelleme:

Kanal D ekranlarında yayınlanan Cehennem Melekleri filminin konusu merak konusu oldu. Filmseverler, Cehennem Melekleri filminin oyuncu kadrosunu araştırmaya başladı. Peki, Cehennem Melekleri konusu ne? Cehennem Melekleri oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri hangi yıl, nerede çekildi? İşte detaylar...

Cehennem Melekleri, Sylvester Stallone'nin hem yönetip hem oynadığı ABD yapımı filmdir. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken Cehennem Melekleri filminin oyuncu kadrosu araştırılan konular arasında yer alıyor. İzleyiciler, filmin kaç yılında çekildiğini ve konusunu araştırmaya başladı. Peki, Cehennem Melekleri konusu ne? Cehennem Melekleri oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri hangi yıl, nerede çekildi? Detaylar haberimizde...

CEHENNEM MELEKLERİ OYUNCU KADROSU!

Sylvester Stallone : "The Schizo", uzun zamandır harcananların ve takımının lideri.

Mickey Rourke: Tool, Cehennem Melekleri'ne yardımcı olup Ross'un eski ekibinden bir silah tüccarı.

Jason Statham: Lee Christmas, bir İngiliz Expendable takımın ikinci komutanı ve eski SAS askeri. Close Quarters Combat uzmanı. Bıçakları çok iyi kullanır.

Jet Li: Bao Thao, bir paralı asker.Vietnam 'lı.

Dolph Lundgren: Gunner Jensen, bir uzman ve savaş gazisi olan bir İsveçli bir Expendable.

Terry Crews: Hale Caeser, bir Expendable ve Bao Thao'nun en iyi arkadaşı. Aynı zamanda bir silah uzmanı.

Charisma Carpenter: Lacy, Lee Christmas'ın nişanlısı.

Eric Roberts: Monroe, bir dolandırıcı.C.I.A'in Expendables'i adaya göndermesinin asıl sebebi onun öldürülmesini istemeleridir.Marine

Randy Couture: Toll Road, Ross'un eski ekibinden bir Expendable.

David Zayas: General Garza, bir diktatör.

Giselle Itié: Sandra, General Garza'nın kızı.

Gary Daniels: The Brit, eski bir Expendable. General Garza'nın sağ kolu ve Expendables ile savaş yapmak istiyor.

Nick Searcy: Ajan Will Sands

Amin Joseph: Somali'li korsanların grup lideri.

Arnold Schwarzenegger, küçük bir rolde. Ross'un en eski ve güvenemediği adamlardan. Başkan olmak istiyor.

Bruce Willis, bir C.I.A ajanı. Ross'a kendini 'Bay Kilise' olarak tanıtır o ve ekibine General Garza'yı öldürmesi için para verir.

CEHENNEM MELEKLERİ KONUSU NE?

Cehennem Melekleri, 2010'da gösterime giren Sylvester Stallone'nin hem yönetip hem oynadığı ABD yapımı film.Filmde birkaç paralı askerin Güney Amerika'da, bir diktatörü devirme macerası konu edilmiştir. İkincisi 17 Ağustos 2012'de, üçüncüsü 15 Ağustos 2014'te çekilmiştir. 2016'da dördüncüsünün çekilmesi planlanmıştır.

CEHENNEM MELEKLERİ KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Sylvester Stallone ve Jason Statham gibi önemli oyuncuların yer aldığı Cehennem Melekleri filmi, 2010 yılında gösterime girmiştir.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Gündem Sinema Kültür Sanat Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title