Seagate, Xbox Series X/S için yeni SSD'leri tanıttı - Haberler
Haberi Paylaş

Seagate, Xbox Series X/S için yeni SSD'leri tanıttı

Haberler.com / Yakupcan Aydemir - Haberler | Gamegar
Seagate, Xbox Series X/S için yeni SSD'leri tanıttı

Seagate'in yeni nesil Xbox konsolları için getirdiği SSD'ler arasında 512GB, 1TB ve 2TB seçenekleri de yer alıyor.

Xbox Series X/S'de yüksek hızlı depolama alanının 1 TB'dan daha fazla depolama oluşacak. Seagate, Series X için yeni nesil oyunların kapasitesini etkili bir şekilde üçe katlayan 2 TB depolama genişleme kartını tanıttı.

Aralık ayının başlarında çıkış yapacak SSD'nin yurtdışı fiyatı 400 dolara mal olacak. Seagate'in, Kasım ortasında 512 GB'lık bir kart daha piyasaya sürmeyi düşünüyor ve onun fiyatı ise 139 dolar olarak belirlendi. Türkiye fiyatları şu anlık belli değil.

Yüksek fiyatlardan kaçınmak şimdilik zor olacak. PlayStation 5'te olduğu gibi Xbox Series X/S, en son oyunları çalıştıracaksanız dahili SSD kadar hızlı harici depolama alanı gerekmektedir. Bu, Seagate gibi satıcıları son teknoloji NVMe sürücüleri kullanmaktan başka seçenek bırakmıyor. Teknolojinin maliyetleri düştükçe fiyatların düşmesi şaşırtıcı olmayacaktır, ancak bu bir süre gerçekleşmeyebilir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Yakupcan Aydemir
Haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title