Diyanet'ten bu sefer de çok konuşulacak "Baby shower" çıkışı: Güya mevlit dinleyince helal oluyor - Haberler
Haberi Paylaş

Diyanet'ten bu sefer de çok konuşulacak "Baby shower" çıkışı: Güya mevlit dinleyince helal oluyor

Haberler.com - Haberler | Güncel
Diyanet'ten bu sefer de çok konuşulacak

Son günlerde gündemden düşmeyen Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan bu sefer de 'Baby shower' partilerine ilişkin yorum geldi. Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, maliyetleri dudak uçuklatan partiler için, "Güya mevlit dinleyince helal oluyor" ifadelerini kullandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı, vatandaşlardan gelen birçok soruya yanıt veriyor. Başkanlığın yaptığı bazı açıklamalar, gündem oluyor. Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen'in katıldığı bir programda yeni moda baby shower partilerle ilgili sözleri de gündem oldu.

"SERVET BİRİKTİRME ÇILGINLIĞI BAŞLADI"

Diyanet'in iki numaralı ismi, Ağrı'da 'Peygamberimiz ve Vefa Toplumu' konferansına katıldı. Burhan İşliyen burada yaptığı konuşmada, 'insanlarda servet biriktirme çılgınlığının başladığını' ifade etti.

"GÜYA MEVLİT DİNLEYİNCE HELAL OLUYOR"

'Baby shower' adı verilen organizasyonların yaygınlaştığına dikkati çeken İşliyen, şu eleştirileri dile getirdi:

"Dindar insanlar bir araya geliyor, bu 'Baby shower' dedikleri organizasyonların giriş bileti 2 bin 500 lira, asgari ücret ise 2 bin 744 lira civarında. 2 saatlik bir programa gideceksin, oynayacaksın, zıplayacaksın ya da güya mevlit dinleyince helal oluyor ya rahatlıkla girip çıkabilirsin. Dışarıya çıkacaksın bir adamın 5 nüfusuna bakmak için bir ay boyunca kan ve ter içerisinde çalıştığı kadar bir ücret ödeyip çıkacaksın."

Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' çıkışı! Çok konuşulacak sözlerle yüklendi

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (6)
baklavacı çeto :haklısın hocam. genelde bu tür etkinlikleri kadınlar tertipleyip organize eder. bunlar paranın ne zor kazanıldığını bilmiyorlar ki hal vurup harman savururlar. Cevap Yaz 4 8 Yayından Kaldır
SMMM:diyanete karşı son günlerde yapılan algı operasyonunun sebebini yakında öğreniriz. Cevap Yaz 3 8 Yayından Kaldır
E Evgwgge:Tüm pis işlerse kullanılacak. Sonra sende elinle bu işe yağ süreceksin. Sonra neden böyle mutlu değilim diye sormayın artık. Maalesef olamayacaksınız . İmansal ya da ruhsal inanmadınız ya Bilimsel destekte isterseniz Kopenhag üniversitesi nin mutluluk araştırmasına bakınız. Çok para çok saadet getirmiyor maalesef. Yeterli (insan nefsinin istek ve arzularının sonsuz olduğunu bir kenara bırakıp) gelir en mutlu insan olmanızı sağlayacak tır. Cevap Yaz 0 6 Yayından Kaldır
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title