Arka Sokaklar Ali neden ayrıldı? Arka Sokaklar Ali'ye ne oldu? Arka Sokaklar Ali neden öldü? - Haberler
Haberi Paylaş

Arka Sokaklar Ali neden ayrıldı? Arka Sokaklar Ali'ye ne oldu? Arka Sokaklar Ali neden öldü?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Arka Sokaklar Ali neden ayrıldı? Arka Sokaklar Ali'ye ne oldu? Arka Sokaklar Ali neden öldü?

Kanal D ekranlarının heyecanla takip edilen fenomen dizisi Arka Sokaklar'da pek çok isim diziden ayrılmıştı. Son olarak Alp Korkmaz'ı dizide göremeyen izleyiciler Arka Sokaklar Ali neden ayrıldı? Arka Sokaklar Ali'ye ne oldu? sorularına yanıt aradı. Arka Sokaklar Ali neden öldü? Arka Sokaklar Ali çıktı mı?

Arka Sokaklar Ali neden ayrıldı? Arka Sokaklar Ali'ye ne oldu? sorularının yanıtı merak edilen konular arasında yer aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi, 22 Ekim tarihinde üzücü bir ayrılıkla karşı karşıya geldi... Arka Sokaklar Ali neden öldü? Haberler.com ile gündem haberler i sizlerle...Arka Sokaklar Ali çıktı mı?

Ekip, Harun'u kaçıran teröristlerin peşine düşmüştür. Teröristler gözlerini kırpmadan insanları öldürmektedir. Ekip bu işi sonlandırmak ve Harun'u kurtarmak için peşlerine düşer. Operasyon sırasında büyük bir çatışma yaşanır.

Hüsnü, elinde bazuka olan teröristi görünce büyük şaşkınlık yaşar. Bazukasını ateşler ve hedefindeki kişiyi vurur. Ali çatışmada ağır yaralanır...

Dizide, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikâyeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikâyelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet Müdürü Rıza Baba olur.

Arka Sokaklar Ali neden ayrıldı? Arka Sokaklar Ali'ye ne oldu?

Arka Sokaklar dizisinde Ali karakterini canlandıran Alp Korkmaz, diziden ayrıldı. 22 Ekim tarihinde ekranlara gelen bölümde Ali'nin şehit olduğunu görüyoruz. Ancak neden ayrıldığına dair detay yer almıyor.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title