Güzeller Birbirine Girdi

Güzeller Birbirine Girdi

Jessica Biel ve Cameron Diaz, Justin Timberlake Yüzünden Birbirine Girdi. İki Kadın Birbirlerine Medya Aracılığıyla Hakaret Ediyor

Güzeller Birbirine Girdi

JESSİCA BİEL VE CAMERON DİAZ, JUSTİN TİMBERLAKE YÜZÜNDEN BİRBİRİNE GİRDİ. İKİ KADIN BİRBİRLERİNE MEDYA ARACILIĞIYLA HAKARET EDİYOR

Hollywood yıldızlar savaşına sahne oluyor. Bir tarafta Cameron Diaz, diğer tarafta ise kırmızı halının en güzeli olarak lanse edilen Jessica Biel. Paylaşılamayan erkek ise Justin Timberlake.

İşte iki güzelin medya aracılığı ile yaptığı atışmalardan kesitler:

Jessica Biel

Ağzı büyük lafları küçük.

Justin ilk kez bana aşık oldu.

Aptallar sörf yapmasın.

O benim muhatabım değil, ben ancak gerçek oyunculara cevap verebilirim.

Cameron Diaz

Karşınızdaki erkek hırsızı.

Sezonluk sevgiliyle hava atma.

Bu iş kalça sallamaya benzemez.

Jessica kaç filmde oynamış da gerçek oyuncu olmuş merak ediyorum?

Cameron Diaz, Timberlake ile üç yıllık ilişkisini bitmesine neden olan Biel'e hala kin dolu. Geçtiğimiz hafta yeni bir aşka yelken açan Diaz ve Timberlake ile evleneceğini açıklayan Biel arasındaki sular durulmuyor. İkili sık sık ağız dalaşına giriyor.

İHANETİ YAKALADI

Sık sık birbirlerine sataşan iki kadının medya aracılığıyla birbirlerine gönderdiği sözler mahalle kavgasını aratmıyor. Diaz, MTV Ödül Töreni'nde erkek arkadaşı Justin Timberlake ile Jessica Biel'i flört ederken yakalamış ve olay çıkarmıştı. Diaz erkek arkadaşına 'Önce beni aldattığın kadına sonra da bana bir bak' diyerek bağırmış, ardından da Biel'e 'Aşk hırsızı' demişti.

Kaynak: Gecce