Zonguldak'ta şiddetli fırtına: Bir işletme zarar gördü - Haberler
Haberi Paylaş

Zonguldak'ta şiddetli fırtına: Bir işletme zarar gördü

Zonguldak'ta şiddetli fırtına: Bir işletme zarar gördü Zonguldak'ta sabaha karşı etkili olan şiddetli fırtına dolayısıyla sahil kenarındaki bir işletmede maddi hasar meydana geldi.

 - Güncelleme:

Zonguldak'ta şiddetli fırtına: Bir işletme zarar gördü

ZONGULDAK - Zonguldak'ta sabaha karşı etkili olan şiddetli fırtına dolayısıyla sahil kenarındaki bir işletmede maddi hasar meydana geldi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Zonguldak'ın da yer aldığı bazı illerde turuncu uyarı yapmasının ardından kentte şiddetli fırtına etkili oldu. Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyün sahilindeki bir işletme fırtınadan zarar gördü. Çetin Coşkun'a ait işletmede maddi hasar meydana geldi. Fırtına ağaçları devirdi, masalar ve sandalyeler adeta havada uçuştu. İşletme çatısının bir kısmı çöktü. Birçok eşya kullanılamaz hale geldi.

İhlas Haber Ajansı / Gülcan Çolak - Güncel

Zonguldak Fırtına Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title