Haberler

Ünlü profesör Ahmet Rasim Küçükusta'nın kadınlarla ilgili verdiği tavsiye aniden gündeme oturdu

Abone Ol

Ünlü profesör Ahmet Rasim Küçükusta'nın sosyal medya hesabından verdiği tavsiye bir anda gündeme oturdu. Küçükusta, "Bağırsak gazı koklamak faydalıdır. Kadınların çıkardığı gazı koklamak daha da faydalıdır. Bilime güvenin" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü profesör Ahmet Rasim Küçükusta'nın son sözleri, kısa sürede çok konuşuldu.

"KADINLARIN GAZINI KOKLAMAK DAHA FAYDALI"

Küçükusta, "Bağırsak gazı koklamak faydalıdır. Kadınların çıkardığı gazı koklamak daha da faydalıdır. Bilime güvenin" ifadelerini kullandı.

YÜZLERCE YORUM GELDİ

Küçükusta'nın videosunun dolaşıma girmesinin ardından sosyal medya kullanıcıları, konuyla ilgili yüzlerce yorumda bulundu.

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Ahmet Rasim Küçükusta Sosyal Medya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (9)

ismail bey :

Peki salınan gazı, arabaya bassak, gider mi hocam ?

Yanıtla02
Dursun Yilmaz:

Türkiye de aktif çalışan ve emekli olmuş işçilerin aylık maaş hesabında işçinin Mesleki Eğitim Diploması, Mesleki Unvanı, Mesleki Kıdemi ve Medeni Durumu Dikkate alınmaz. Fakat erkek ve kadın gazı dikkate alınır.Sıkıysa köle muamelesi yapılan işçilerin gazından bahset.

Yanıtla05
Onemli Degil:

Gazci Geldii Haanimm, itinayla Gaz Salinir, Guzel Gazlarim var Haaniimmmm.

Yanıtla15
Halit:

hoca sende şengör gibi işin gazını abarttın fantaziye bak yuh

Yanıtla1157
Halil Thalil:

Yaşlılık Zor Bir Durum Tabiki

Yanıtla745
Wonder Woman:

Yok artık :D Ya bi düşün artık yakamızdannn.

Yanıtla1654
seyfullah aydın:

işin gazını çıkardılar

Yanıtla1153
Halil Thalil:

Bence Türk ün Türk den başka dostu yok. Orada Rusya, Çin İnsan Hakları ihlali yapan bir Ülke. Hindistan İngiliz Casusu, Kazak, Özbek, Tacik Rus ne derse.. yani buradan ancak ithalat ihracat olur.

Yanıtla57
Osman Kardaş:

Bağırsak gazı ticareti mi ??

09
title