Uğur Böceği Yalçın Kırklareli'ne Geliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Uğur Böceği Yalçın Kırklareli'ne Geliyor

Bültenler - Güncel
Uğur Böceği Yalçın Kırklareli'ne Geliyor

Usta tiyatrocu Yalçın Özden'in yazıp yönettiği, 'Dün Bugün ve Yarın' adlı şarkılı kabare, 27 Ekim Pazartesi günü Kırklarelili tiyatro severler ile buluşuyor.

Kırklareli Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Yalçın Özden Tiyatrosu "Şarkılı Kabare Dün, Bugün ve Yarın" adlı tiyatro oyunu Kırklarelililer ile buluşacak.

Usta tiyatrocu Yalçın Özden'in yazıp yönettiği, baş rollerini Suna Yıldızoğlu ve Uhde Seçil gibi sevilen sanatçıların yanı sıra Buket Bulut, Salih Ünal, Selin Bayraktar ve Ahu Özden'in paylaştığı "Dün Bugün ve Yarın" adlı şarkılı kabare, 27 Ekim Pazartesi günü saat 20.30 ' da Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi'nde izleyici karşısına çıkacak.

10 yaş üstü izleyici sınırlaması bulunan ve Kırklarelili tiyatro tutkunlarının ücretsiz izleyebileceği bu eğlenceli kabare, "Dün neydik, şimdi ne olduk, yarın ne olacağız?" sorularıyla yola çıkarak geçmişi, bugünü, yarını, şarkılar ve renkli skeçlerle anlatıyor.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ…

Tiyatro gösterisi öncesinde bir açıklama yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu "Kırklareli Belediyesi olarak kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ilimize davet ettiğimiz Yalçın Özden tiyatrosunu vatandaşlarımız ile buluşturacağız. Yalçın Özden, yıllarını tiyatroya vermiş usta bir sanatçı. Kendisine ve ekibine şimdiden teşekkür ediyorum. Bizlerde Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinliklere fazlasıyla önem veriyoruz. Bir kentin gelişmesinde bu tür etkinliklerin büyük katkısı olduğu düşüncesindeyiz. Tüm halkımızı tiyatro gösterimize davet ediyoruz'' dedi.

Bültenler / Güncel

Suna Yıldızoğlu Yalçın Özden Salih Ünal Kırklareli Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title