Haberler

Talas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimleri Yapıldı

Güncelleme:

3 adayın yarıştığı seçimleri mevcut başkan Alaattin Kayabaşı 317 oy olarak açık ara kazandı.

Talas Diva Düğün salonunda yapılan seçimlere Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, çeşitli oda başkanları, siyasi parti belediye başkan adayları ile çok sayıda davetli ve esnaf Odası üyeleri katıldı.

Demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimleri üst üste ikinci kez kazanarak yeniden Talas Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanlığına seçilen Alattin Kayabaşı,"bize oy veren veya vermeyen tümEsnaf ve Sanatkar kardeşlerime teşekkür ediyorum, bu zorlu seçim kampanyamız süresince bizlerle el ele gönül gönüle yürüyen yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, bu hizmet yarışına talip olduğumuz günden beri bizleri yalnız bırakmayan değerli dostum Bayram Özmen ve sevgili kardeşiLevent Özmen'e, Talasımızın güzide esnaflarından Serdal Aksoy'a, Soner Altunok kardeşimeAhmet Ulutaş beye ve daha ismini sayamadığım tüm dostlarıma canı gönülden sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyor her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu arada görevde bulunduğu 10 yıl gibi bir zamanda ilçemize değer üstüne değer katan, esnafımızı yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız sayın Rifat Yıldırım'a, Sayın Kaymakamımıza, ilçemizde faaliyette bulunan STK ve kamu kurumları temsilcileri ile siyasi parti başkanlarına da ayrı ayrı teşekkür ediyorum"

Kaynak: Bültenler / Güncel

Rifat Yıldırım Bülent Ersoy Kayabaşı Talas Güncel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Bakmadan Geçme

Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title