Haberler

Sincik Halkının "Evet" Sevinci

Adıyaman'ın Sincik ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Korkut, ilçe olarak yüzde 96,2 oyla "evet"e büyük bir destek verdiklerini belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız telefon görüşmesinde Sincik halkına teşekkürlerini ve sevgilerini dile getirdi.

Adıyaman'ın Sincik ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Korkut, ilçe olarak yüzde 96,2 oyla "evet"e büyük bir destek verdiklerini belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız telefon görüşmesinde Sincik halkına teşekkürlerini ve sevgilerini dile getirdi. Biz de bu selamı halkımıza ilettik. Kendimizi mutlu hissediyoruz." dedi.

Korkut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünkü halk oylamasının sonuçlarının açıklanmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini telefonla arayarak, Sincik halkına selamlarını gönderdiğini söyledi.

Sincik ilçesinden dünkü halk oylamasında yüzde 96,2 oranında "evet" oyu çıktığını, ilçe olarak büyük destek verdiklerini kaydeden Korkut, "Kendimizi bahtiyar hissediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız telefon görüşmesinde Sincik halkına teşekkürlerini ve sevgilerini dile getirdi. Biz de bu selamı halkımıza ilettik, kendimizi mutlu hissediyoruz." ifadelerini kullandı.

Sincikli İbrahim Güngör, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selam göndermesinden mutlu olduklarını dile getirdi.

Mehmet Öz de ilçe olarak dünkü halk oylamasında "evet" oyları açısından büyük başarı gösterdikleri için sevinçli olduklarını kaydetti.

Kaynak: AA / Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Mehmet Korkut Adıyaman Sincik Politika Güncel Haberler

MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Bakmadan Geçme

Allan Saint-Maximin forma numarası kaç olacak? Saint-Maximin Fenerbahçe'de kaç numaralı formayı giyecek, belli oldu mu? Fransa Türkiye U19 maçı CANLI izle! (HD) 16 Temmuz Fransa Türkiye maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Masterchef Serap kimdir, kaç yaşında? Serap Küçük kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Huriye kimdir, kaç yaşında? Huriye Öncen kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Sevdet kimdir, kaç yaşında? Sevdet Ayhan kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ümmühan kimdir, kaç yaşında? Ümmühan Ünavcı kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Bartu kimdir, kaç yaşında? Taha Bartu Ergün kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Türkiye U19 maçı hangi kanalda? UEFA U19 Avrupa Şampiyonası maçları hangi kanalda, nereden izlenir? Kenan Yıldız Juventus'ta kaç numaralı formayı giyiyor? Kenan Yıldız 10 numaralı formayı mı giyecek? Allan Saint-Maximin kiralık mı, satın alma opsiyonu var mı? Fenerbahçe Allan Saint-Maximin bonservisini aldı mı, kiralık mı? YSK'ye kaç kişi girdi 2024? TYT ve AYT'ye kaç kişi girdi, üniversite sınavına kaç kişi girmişti? Galatasaray KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Galatasaray KAP transfer açıklaması nedir? Fenerbahçe KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Fenerbahçe KAP açıklaması nedir? Masterchef Enes kimdir, kaç yaşında? Enes Arabacıoğlu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Zeynep kimdir, kaç yaşında? Zeynep Sena Gültepe kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title