Selülitlere Elveda Demenin En Kısa Yolu Cıtybeauty - Haberler
Haberi Paylaş

Selülitlere Elveda Demenin En Kısa Yolu Cıtybeauty

Bültenler - Güncel
Selülitlere Elveda Demenin En Kısa Yolu Cıtybeauty

CityBeauty güzellik merkezleri, haftada 2 kez 4 ila 8 seans arası uygulanan"Ultra Slimming Bakımı" ile selülitlerden kurtulmanın en kısa ve en kesinyolunu sunuyor.

Nisan ayı, kadınlar için yaza hazırlık anlamına da geliyor. Kışınaldığımız kiloları vermek, yazın ideal bikini vücuduna sahip olabilmek vekadınların kabusu selülitlerden kurtulmak için nisan ayı mükemmel bir zaman.Türkiye'nin güzellik devi İnanır Group, CityBeauty güzellik merkezleriyle kadınları tepeden tırnağa yaza hazırlayarak vücut ölçülerinitasarlıyor. Nişantaşı, Mecidiyeköy, Caddebostan, Kozyatağı, Bakırköy, Acıbadem,Kadıköy ve Samsun olmak üzere 8 şubesiyle hizmet veren CityBeauty'lerde,selülit bakımı için özel bir program uygulanıyor.

Sothys ürünleriyle selülitlerden kurtulun

Fransız kozmetik geleneğinin en önemli temsilcilerinden Sothys ürünleriyleyapılan "Ultra Slimming Bakımı", cilt tipine görekişiye özel olarak uygulanıyor. "Ultra Slimming Bakımı", her türlüselülit görünümünü azaltan komple inceltici bir bakım sunuyor. Bu uygulamada,Sothysselülit serum, peeling ve inceltici modellingfluid ürünleri kullanılıyor.Özel ısıtma sisteminin uygulamasıyla da "Ultra Slimming Bakımı" daha etkili halegetiriliyor. İlk uygulamadan itibaren sonuç alınmaya başlanan ve haftada 2 kez,4 ila 8 seans arasında değişen program sayesinde selülitler gözle görülürşekilde kayboluyor.

Bültenler / Güncel

türkiye, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title