Haberler

Şehidin Annesini Teselli Eden Kaymakam Mehmet Şahin Yaşar Açıklaması

Abone Ol

Amasya'da mayın patlaması sonrasında şehit olan Murat Erdem'in annesi Sare Erdem'i teselli eden Yeşilhisar Kaymakamı Mehmet Şahin Yaşar, "Ölmeden önce Murat senin oğlundu şimdi bu milletin oğlu oldu."

Amasya'da mayın patlaması sonrasında şehit olan Murat Erdem'in annesi Sare Erdem'i teselli eden Yeşilhisar Kaymakamı Mehmet Şahin Yaşar, "Ölmeden önce Murat senin oğlundu şimdi bu milletin oğlu oldu. Gurur duymalısın" dedi.

Şehidin cenazesi Yeşilhisar Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, metanetli durmaya çalışan baba Hasan Emin Erdem, oğlu ile mayın patlamadan bir gün önce konuştuğunu belirterek, "Oğlumla konuştuktan bir gün sonra şehit düştü" diye konuştu.

"Ciğerim yanıyor" diye morga gelen ve oğlunu görmek isteyen anne Sare Erdem'i Yeşilhisar Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar sakinleştirmeye çalıştı. Kaymakam Yaşar, "Oğlun şehit oldu. Bu vatanı korumak için görev yaptı. Ağlamamalısın. Oğlun ölmeden önce senin oğlundu ama bu vatan için can verdi. Artık oğlun bu vatanın oğlu oldu" diyerek teselli vermeye çalıştı.

Şehidin annesi Sare ve kız kardeşi Naile, bayan subaylar eşliğinde şehit Murat Erdem'i gördükten sonra eve götürüldü. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Mehmet Şirin Yaşar Murat Erdem Yeşilhisar Emin Erdem Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Yabani YENİ BÖLÜM (13. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Yabani yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Aile YENİ BÖLÜM (23. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Aile yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Üç Kız Kardeş YENİ BÖLÜM (65. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (5 ARALIK SALI) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 5 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Threads çöktü mü? 5 Aralık Threads neden açılmıyor, mu var? Threads sayfa neden yenilenmiyor? Resmi Gazete Atama Kararları | 5 Aralık 2023 Resmi Gazete'de yayınlandı mı, bugünün kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
title