Haber : 'Ölümlü Dünya'ya Geri Sayım - Haberler

Haberi Paylaş

'Ölümlü Dünya'ya Geri Sayım

'Ölümlü Dünya'ya Geri Sayım

Yönetmenliğini Ali Atay'ın, senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel'in kaleme aldığı film ezber bozan hikayesiyle dikkatleri üzerine çekecek.

"MERMER AİLESİ GELİYOR!"

Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Mehmet Özgür ve Özgür Emre Yıldırım'ın paylaştığı 'TAFF' yapımı, yılın iddialı komedi ve aksiyon filmi 'Ölümlü Dünya' 26 Ocak'ta seyircisiyle buluşmak için geri sayıma başladı.

Çekimleri İstanbul'da yaklaşık bir buçuk ayda tamamlanan Ölümlü Dünya, hikayesiyle olduğu kadar başarılı oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirecek.

Ölümlü Dünya'da oldukça renkli karakterlerden oluşan lokanta işletmecisi Mermer Ailesi'nin sırlarla dolu dünyası çok yakında kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

'ÖLÜMLÜ DÜNYA' HİKAYE:

'Nesillerdir Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantası'nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

Bültenler / Güncel

Ahmet Mümtaz Taylan Sarp Apak Alper Kul İrem Sak Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title