Haberler

Metris Cezaevi'nde İki Önemli Ziyaretçi

Abone Ol

Metris Cezaevi'nde görüş gününde 2 ilginç ismin ziyarete ettiği iddaa edildi.

Metris Cezaevi'nde görüş gününde 2 ilginç ismin ziyarete ettiği iddaa edildi. Eski manken ve oyuncu Funda Barın, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile birlikte 7 aydır Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski TFF Kurul Üyesi Avukat Talat Emre Koçak'ı ziyaret etti. Metris cezaevine ziyarete gelen diğer isim ise Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan'dı. Ancak Sadettin Tantan'ın kimi ziyaret ettiği açıklanmadı.

Türkiye'yi sarsan şike operasyonun 7 aydır tutuklu bulunan Metris cezaevine isimlere görüş gününde gelen ziyaretçiler arasında dün 2 ilginç isim dikkat çekti. Eski manken ve oyuncu Funda Barın, dün Metris Cezaevi'ne gelerek şike operasyonun da 7 ay önce Fenerbahçe külübü başkanı Aziz Yıldırım, Cemil Turan, Bülent Uygun, Şekip Mosturoğlu gibi isimlerle birlikte tutuklanan TFF eski Kurul Üyesi Avukat Talat Koçak'ı ziyaret etti. Görüş günü olan dün cezaevinde bir saat avukat Koçakla görüşen Funda Barın'ın daha sonra cezaevinden ayrıldığı öğrenildi.

Metris Cezaevi'nin görüş günü olan dün ziyaretçiler arasında Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan da yer aldı. Dün saat 14: 00 sıralarında Metris Cezaevi'ne gelen Tantan'ın bir saat kaldıktan sonra ayrıldığı öğrenildi. Sadettin Tantan'ın kimi ziyaret ettiği ise açıklanmadı.

(BB) - İstanbul / Beşiktas

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Talat Emre Koçak Sadettin Tantan Metris Cezaevi Aziz Yıldırım Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

İlyas Yalçıntaş hasta mı, sağlık durumu nasıl? Ramsay Hunt sendromu nedir? Gelinim Mutfakta CANLI YAYIN | 8 Aralık Gelinim Mutfakta İZLE! Gelinim Mutfakta yeni bölüm CANLI İZLE! Hafta sonu yağmur var mı? 9-10 ARALIK HAVA DURUMU! Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? İstanbul vapur seferleri iptal mi? 8 Aralık hangi İstanbul vapur seferleri iptal edildi? DOLAR NE KADAR? 1 Dolar ne kadar, Dolar kaç TL? Canlı Döviz Kuru! YARGITAY KARAR ARAMA EKRANI | Yargıtay kararı nasıl araştırılır, nereden bulunur? Yargıtay dosya içeriğini nasıl öğrenebilirim? Benzine indirim ne zaman gelecek? 8 ARALIK AKARYAKIT FİYATLARI! Akaryakıta indirim ne zaman? Kızılcık Şerbeti full HD bölüm izle! Kızılcık Şerbeti 42. bölüm tek parça izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm neler oldu? İstanbul Cuma namazı saat kaçta? İstanbul Cuma selası ne zaman okunacak? 8 Aralık Cuma İstanbul cuma namaz saati! İDO SEFERLERİ İPTAL Mİ? Bugün (8 Aralık) İDO vapur seferleri iptal oldu mu, hangi hatlar çalışıyor? Hudutsuz Sevda YENİ BÖLÜM (11. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF SINAV TARİHLERİ! CUMA MESAJLARI 2023: Whatsapp, Facebook en iyi Cuma mesajları! En güzel, kısa, anlamlı Cuma mesajları! Bu hafta sonu yağmur var mı? 8-9-10 Aralık yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak? Hafta sonu hava durumu! Cübbeli Ahmet Hocanın mesleği nedir, ne iş yapar? Mahmut Ünlü kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, mesleği ne?
title