Haberler

Le Meridien İstanbul Etiler Pr Ajansını Seçti

Güncelleme:

Le Meridien Etiler İstanbul, Türkiye'deki stratejik iletişim çalışmaları için iş ortağı olarak Sade İletişim Danışmanlığı'nı seçti.

Dünya'nın önde gelen otel gruplarından Starwood Hotels and Resorts'a bağlı Le Meridien Etiler İstanbul, Türkiye'deki stratejik iletişim çalışmaları için iş ortağı olarak Sade İletişim Danışmanlığı'nı seçti.

Mart 2012 tarihinde Türkiye'deki ilk otelini Avrupa ile Asya'nın kesiştiği nokta olan İstanbul'da açan Le Meridien, yeni nesil otellerin ilk temsilcilerinden biri. Fark yaratan hizmet kalitesi, çağdaş stil ile dekore edilmiş 18 residential suite ve 259 konuk odası, sanat etkinlikleri ve gurme yemekleri ile sektöre yeni bir soluk getiren Le Meridien İstanbul Etiler, tüm Le Meridien protföyü içerisindeki en yeni ve en önem verilen otellerden biri http://www.lemeridienistanbuletiler.com/tr

Sade İletişim Danışmanlığı, müşterilerine stratejik iletişim danışmanlığı çerçevesinde stratejik iletişim danışmanlığı marka iletişimi, medya iletişimi, kriz iletişimi, konu yönetimi, lider iletişimi ve etkinlik yönetimi konularında hizmet vermektedir.

Kaynak: Bültenler / Güncel

İstanbul Starwood Türkiye Güncel Haberler

İspanya, başkenti Doğu Kudüs olan Filistin devletini resmen tanıdı

İspanya, başkenti Doğu Kudüs olan Filistin devletini resmen tanıdı

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Gümrük ekiplerinden Mersin'de tarihi yakalama! 1 milyar TL'lik kaçakçılık önlendi

Gümrük ekiplerinden Mersin'de tarihi yakalama! 1 milyar TL'lik kaçakçılık önlendi

Bakmadan Geçme

İsrail'i destekleyen markalar hangileri? Türkiye'de satılan İsrail markaları tam liste İSKİ BARAJ DOLULUK ORANI 28 Mayıs | Baraj doluluk oranı yüzde kaç? İstanbul baraj doluluk oranı! 29 Mayıs Çarşamba günü toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs'ta okullar tatil mi? Süleymaniye Camii Mimar Sinan'ın hangi eseri? Süleymaniye Camii ne zaman yapıldı, özellikleri neler? Süleymaniye Camii hakkında bilgiler… Mersin tavuğa tecavüz olayı ne, ne oldu? Tavuğa tecavüz eden kim, tutuklandı mı? ALMANYA-TÜRKİYE Milletler Ligi maçı ne zaman? Filenin Sultanlarının 2. Hafta maçları başladı mı? #127952 3 günde öldüren EBOLA VİRÜSÜ ne, nasıl bulaşır? Çinli bilim insanları geliştirdi! #129440 Zekât kimlere farzdır? Geçerli olmasının şartları nelerdir? Tavuğa tecavüz etti! Olay nerede oldu? Şahıs tutuklandı mı? TYT AYT 2024 DENEME SINAVI SONUÇLARI! #9997 YKS deneme sınavı sonuçları açıklandı mı, nereden öğrenilir? İşte sorgulama ekranı! Merdiven boşluğunda ipe asılı halde ölü bulundu! Olay ne, nerede oldu? FETÖ firarisi AKIN İPEK'İN YALISI satışa çıktı mı, ne kadar? Koza-İpek Holding'e ait BEYAZ KÖŞK ne kadara satılıyor, kaç TL? Vekâlet yoluyla hac yapılabilir mi? Şartları nelerdir? CRİSTİANO RONALDO GOL REKORU KIRDI! #129349 Ronaldo Suudi Ligi'nde kaç gol ile rekor kırdı? Cristiano Ronaldo kaç gol attı? #9917 27-31 MAYIS HALKA ARZ TAKVİMİ #128185 Bu hafta hangi şirketler halka arz olacak? #128185
Çinli bilim insanları sahte Ebola virüsü geliştirdi! Bulaştığı kişileri 3 günde öldürüyor

Çinli bilim insanları sahte Ebola virüsü geliştirdi! Bulaştığı kişileri 3 günde öldürüyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title