Haberler

Kuş Gribinden Şüphelenilen Hastaya Zatürre Teşhisi

Sivas'ta kuş gribi şüphesi ile tedavi altına alınan 74 yaşındaki Nihat Soysal'ın yapılan tahlillerinde hastalığının pnömoni (zattüre) olduğu belirlendi.

Sivas'ta kuş gribi şüphesi ile tedavi altına alınan 74 yaşındaki Nihat Soysal'ın yapılan tahlillerinde hastalığının pnömoni (zattüre) olduğu belirlendi. İkinci bir tahlil yapılarak sonucunun beklendiği belirtildi.

Şarkışla ilçe merkezinde Kale Mahallesi'nde yaşayan emekli öğretmen Nihat Soysal, cuma günü rahatsızlanınca yakınları tarafından Şarkışla Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada zatürre ön tanısı ile hastaneye yatırılan Soysal, durumu kötüye gidince hastanede yapılan tahliller sonucu kuş gribi şüphesi ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine sevk edildi. Enfeksiyon hastalıkları servisinde tedavi altına alınan Soysal'a yapılan tahlillerde hastalığın pnömoni olduğu belirlendi. Soysal'a ikinci bir tahlil yapıldığı ve sonucunun beklendiği açıklandı.

Oğlu Murat Soysal, ilçede muayenesi yapıldıktan sonra kendilerine kuş gribi olabileceğini söylediklerini belirterek, "Sivas'taki hastaneye geldiğimizde etraftakileri uyardılar, 'Dikkat edin kuş gribi' diyerek bir önlem aldılar. Bizde dahil herkese maske taktırdılar" dedi.

Öte yandan Sağlık Bakanlığı da konuyla ilgili açıklama yaparak habere konu olan kişinin hastalığının 'Viral pnömoni' olarak teşhis edildiğini belirtti. - Sivas

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Şarkışla Devlet Hastanesi Murat Soysal Politika Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title