Haberi Paylaş

İmamoğlu, camide "Burada senin işin yok, şov yapıyorsun" diyen vatandaşa böyle karşılık verdi

Güncel Haberler

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün bir dizi ziyarette bulunmak için geldiği Bursa'da Cuma namazını Ulucami'de kıldı. Namaz sonrası cami cemaatiyle de görüşen İmamoğlu'na yaşlı bir vatandaş, "Boğaza git sen boğaza, burada işin yok senin, PKK'nın yanına git sen, burada şov yapıyor" dedi. İmamoğlu ise "Kimin ne yaptığını bilemezsin sen. Tamam. Manidar cümleler kurma. Herkesin kendi ibadeti tamam mı kardeşim. Allah ruhuna ferahlık versin" ifadelerini kullandı.

Bursa'nın CHP'li Gemlik, Nilüfer, Mudanya ilçelerine ziyarette bulunmak için dün sabah erken saatlerde Bursa'ya gelen İstanbul Büşükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Cuma namazını Ulucami'de kılmak için Bursa şehir merkezine de uğradı.

"ŞOV YAPIYOR BURADA"

Cuma namazı sonrası cami cemaatiyle de görüşen İmamoğlu'na tepki gösteren yaşlı bir adam, "Boğaza git sen boğaza, burada işin yok senin, PKK'nın yanına git sen, burada şov yapıyor" dedi.

"KİMİN NE YAPTIĞI BİLEMEZSİN SEN"

İmamoğlu ise "Kimin ne yaptığını bilemezsin sen. Tamam. Manidar cümleler kurma. Herkesin kendi ibadeti tamam mı kardeşim. Allah ruhuna ferahlık versin" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Ekrem İmamoğlu Bursa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (91)

Osman Ak:

Gitmiyor niye gitmiyor gidiyor niye gidiyor Bursa ya gidipte bu camiyi ziyaret etmeyen varımdır Böyle şehirlerimizde tarihi camiler vardır gidilir ziyaret edilir niye art niyet aranıyor

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
MUTLU MESUT:

Hayır anlamadığım bu Bursa'lılar İmamoğlunu ne kadar tanıyor da Ekrem Başkan diye slogan atıyor! Ne başkanı neyin başkanı Bursa'nın mı başkanı? Yoksa yanında getirdiği slogancı İstanbul'lular mı? Ekibiyle mi gelmiş ! Bursa'lı ne bilir Ekrem ne yapıyor? Hem bu adam niye geziyor?

Cevap Yaz515Yayından Kaldır
meko:

Camiler birtek kendilerine ait zannediyorlar

Cevap Yaz2426Yayından Kaldır
Tüm 91 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title