Haberler

İlker Kızmaz ve Eşi Korku Odasından Çıkmayı Başardı

Abone Ol

Ünlü oyuncu İlker Kızmaz, eşi Aslı Kızmaz ve kendisi gibi oyuncu dostları Uraz Kaygılaroğlu&Melis Kaygılaroğlu çiftiyle birlikte Trump Alışveriş Merkezi'nde yer alan kaçış oyunları merkezi Escapist'te objektiflere yansıdı.


Escapist'te birlikte kaçış odasına giren ve Metruk adlı korku oyununu deneyimleyen Kızmaz ve Kaygılaroğlu çifti, kendilerine verilen senaryoyu çözüp bir saat içinde odadan çıkmayı başardı. Oyundan ürktüklerini ama aynı zamanda çok keyif aldıklarını söyleyen Kızmaz, "İpuçlarını çözmekte zorlandık… Kapatıldığımız oda da ürkütücüydü. Oyun olduğunu biliyorsunuz ama yine de korkuyorsunuz… Ama kesinlikle çok eğlenceli" diye konuştu. Eşi Aslı Kızmaz ile eğlenceli ve sıkı bir çift olduklarını belirten İlker Kızmaz, "Uraz ve Melis ile de birleşince hiçbir şifre size karşı duramaz, her odadan çıkmayı başarırız" dedi.

Demir parmaklıklar ardında zafer pozu

Oyun bitişinde demir parmaklıklar arkadaşında zafer pozu veren çiftler, Trump Cadde'de kahve içerek hem oyunun kritiğini yaptı hem de yorgunluklarını attı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Uraz Kaygılaroğlu İlker Kızmaz Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title