Haberi Paylaş
Şehit Arkadaşının Fotoğrafını Taşıyan Asker de Şehit Oldu

Şehit Arkadaşının Fotoğrafını Taşıyan Asker de Şehit Oldu

Güncel Haberler

Mardin'de 3 hafta önce, PKK'lı teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan Giresunlu Uzman Çavuş'un cenaze töreninde fotoğrafını taşıyan silah arkadaşı, Uzman Çavuş da şehit düştü.

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 3 hafta önce, PKK'lı teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan Giresunlu Uzman Çavuş Bekir Kelleci'nin cenaze töreninde fotoğrafını taşıyan silah arkadaşı, Uzman Çavuş 24 yaşındaki Süleyman Kul da şehit düştü.

ACI HABER ÖĞLE SAATLERİNDE VERİLDİ

Uzman Çavuş Süleyman Kul'un Giresun'un Keşap ilçesi Yolağzı Köyü'nde yaşayan ailesine acı haber öğle saatlerinde verildi.

KUL AİLESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Kul ailesi, acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu.

AĞLAYARAK TAZİYELERİ KABUL ETTİ

6 evladının en büyüğü olan oğlu Süleyman'ın şehit düştüğünü öğrenen Fatma Kul fenalık geçirdi, baba Mehmet Kul da ağlayarak taziyeleri kabul etti.

"YAVRUM, BENİ YİNE YIKTILAR"

Son olarak üç gün önce görüştüğü oğlunun operasyonda olduğunu söylediğini anlatan baba Kul, "Yavrum, beni yine yıktılar" diyerek gözyaşı döktü. Şehit cenazesi yarın Yağlıdere ilçesinde toprağa verilecek.

ŞEHİT ARKADAŞININ FOTOĞRAFINI TAŞIMIŞTI

Şehit Uzman Çavuş Süleyman Kul, Nisan ayının ilk günlerinde şehit düşen aynı timde görev yaptığı Giresunlu Uzman Çavuş Bekir Kelleci'nin Eynesil ilçesi'ndeki cenaze törenine katılmış, tören boyunca fotoğrafını taşıdığı arkadaşı için gözyaşı dökmüştü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Mehmet Kul Nusaybin Giresun Politika Güncel Haberler

title