Haberler

  Engelsiz Filmler Festivali'nde yarışacak filmler açıklandı

  Abone Ol

  Puruli Kültür Sanat tarafından düzenlenen festivalde, Ruken Tekeş'in "Aether", Orçun Behram'ın "Bina", Emin Alper'in "Kız Kardeşler", Kıvanç Sezer'in "Küçük Şeyler" filmleriyle Deniz Tortum'un "Maddenin Halleri" belgeseli yarışacak.

  Puruli Kültür Sanat tarafından düzenlenen festivalde, Ruken Tekeş'in "Aether", Orçun Behram'ın "Bina", Emin Alper'in "Kız Kardeşler", Kıvanç Sezer'in "Küçük Şeyler" filmleriyle Deniz Tortum'un "Maddenin Halleri" belgeseli yarışacak.

  Yapımcı Gökçe Işıl Tuna, oyuncu İpek Türktan Kaynak ve sinema yazarı Kaan Karsan'ın yer aldığı jürinin belirleyeceği En İyi Film, En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo ödülleriyle sinemaseverlerin internet üzerinden verecekleri oylarla belirlenecek Seyirci Özel Ödülü, 18 Ekim'de açıklanacak.Ödül töreni, çevrim içi olarak yayımlanacak.

  Engelsiz Yarışma seçkisinde bulunan filmler, bu sene de göremeyenler için sesli betimleme, duyamayanlar için ayrıntılı altyazı seçenekleriyle izleyiciye sunulacak.

  Filmler, festivalin web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından açıklanan gün ve saatlerde ücretsiz izlenebilecek.

  Engelsiz Filmler Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Avrupa Birliği Delegasyonu, AB Sivil Düşün Programı, Sabancı Vakfı ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin destekleri ile gerçekleştiriliyor.

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Emin Alper Tortum Ekim Güncel Haberler

  Bakmadan Geçme

  Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title