Elektrikçiler Odası'nda Devir-Teslim Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Elektrikçiler Odası'nda Devir-Teslim Yapıldı

Elektrikçiler Odası'nda Devir-Teslim Yapıldı

Devir-teslim töreninde birlik-beraberlik örneği sergilendi.

Seçimlerde başkanlık için yarışan Nejdet Arslan, Hüseyin Güçlü ve Ersin Deniz elele vererek birlikte poz verdiler.

Elektrikçiler Odası'nda hizmet bayrağını Nejdet Arslan ve ekibi devraldı. Oda binasında gerçekleşen devir-teslim töreninde Hüseyin Güçlü görevi Nejdet Arslan'a verdi. Düzenlenen törene yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçimlerde başkan adayı olan Ersin Deniz de katıldı.

Demokrasinin güzel örneğini sergileyen başkan adayları yeni başkanın yanında yer alarak birlik-beraberlik örneği sergilediler ve elele vererek 'Her birlikte çalışacağız' mesajıyla takdir topladılar.

'ALLAH UTANDIRMASIN'

Başkanlığı Nejdet Arslan'a devreden Eski Başkan Hüseyin Güçlü "Demokratik bir şölenimiz olan genel kurulu geçirdik. Genel kurul sonucunda Nejdet Arslan ekibiyle birlikte yönetimi almaya hak kazandı. Bu da onun seçim sonuçlarında aldığı başarıyla bundan sonraki 4 yıl boyunca başkanlığı aldığının belgesidir. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Allah utandırmasın" dedi.

'BİZ 406 KİŞİLİK AİLEYİZ'

Başkan Nejdet Arslan da "Hüseyin Güçlü arkadaşımız odayı buraya kadar getirdi bizde bundan sonra da daha ileriye götüreceğiz. Beraberiz, birlikteyiz. Hep beraber çalışmalarımızı omuz omuza 4 yıl boyunca devam edeceğiz. Biz 406 kişilik bir aileyiz. Ailemiz çatısı altında çalışmalarımızı birlikte yürüteceğiz, kararları birlikte alacağız. Odamızı daha ileriye götürmek için mücadele vereceğiz" diye konuştu.

Bültenler / Güncel

Hüseyin Güçlü Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title