Haberler

Cizre'de Park Halindeki Minibüste Yangın

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yanan araçtan detay- Söndürme çalışmalarından detaylar- Çevredeki kalabalık- Söndürme çalışmaları ve olay yerindeki kalabalık,yangının sıçradığı tır aracı- İtfaiye ekiplerinin müdahalesinden detay ve genel detaylar Cizre'de park halindeki minibüste yangın Cizre ilçesinde park halindeki minibüste çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yanan araçtan detay- Söndürme çalışmalarından detaylar- Çevredeki kalabalık- Söndürme çalışmaları ve olay yerindeki kalabalık,yangının sıçradığı tır aracı- İtfaiye ekiplerinin müdahalesinden detay ve genel detaylar Cizre'de park halindeki minibüste yangın Cizre ilçesinde park halindeki minibüste çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.Alınan bilgiye göre, Konak Mahallesi'nde bakımının yapılması için tamircinin önüne bırakılan Hasan Coşkun'a ait 77 DL 944 plakalı minibüste yangın çıktı. Kısa sürede minibüsü saran alevler, yakındaki Özhan Güleş'e ait 33 DFJ 08 plakalı tıra sıçradı.İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alınan yangında minibüs kullanılmaz hale geldi, tırda maddi hasar oluştu.Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: AA / Güncel

Hasan Coşkun Konak Cizre Politika Güncel Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı bitti mi? 20 Haziran Perşembe Kurban Bayramı tatili bitti mi, resmi tatil bitti mi? Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title