Haberi Paylaş

Kadın öğretmenden 4 öğrencisine cinsel istismar! Mide bulandıran olayda yeni detaylar ortaya çıktı

Güncel Haberler

Kadın öğretmenden 4 öğrencisine cinsel istismar! Mide bulandıran olayda yeni detaylar ortaya çıktı

İstanbul özel okulda görev yapan İngilizce öğretmeni, 4 öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı. Davada mütalaa açıklanırken öğretmenin odasına ve asansöre çağırdığı öğrencilerin özel bölgelerine dokunduğu, çocuklara internetten cinsel içerikli videolar izlettiği öğrenildi.

İstanbul Çekmeköy'de İngilizce öğretmenliği yaptığı özel okulda 4 öğrencisine yönelik cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanan E.S'nin yargılandığı davada mütalaa açıklandı. Anadolu 13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık E.S. katıldı. Mağdur H.B.D'nin Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldığı duruşmada, taraf avukatları hazır bulundu.

Duruşmada, Cumhuriyet savcısı esasa ilişkin mütalaasını açıkladı. Mütalaada, sanığın, asansörün yanına çağırdığı mağdur T.K'nin elini tutarak vücuduna dokundurttuğu, odasına çağırdığı diğer mağdur H.B.D'ye de fiziksel temasta bulunduğu aktarıldı.

Sanığın, mağdur E.Ö.B'ye ise internetten cinsel içerikli video izlettiği, mağdur E.K'den de çıplak fotoğraflarını çekmesini istediği kaydedilen mütalaada, E.S. hakkında 4 çocuğa yönelik "zincirleme şekilde çocukların cinsel istismarı" ve "müstehcenlik" suçlarından toplamda 62 yıldan 173 yıla kadar hapis cezası istendi. Duruşmada söz alan tutuklu E.S, mütalaayı kabul etmediğini belirtti.

Sanık E.S, "Öğrencilere başarı odaklı yaklaşmak istedim. 4 yıldır yılın öğretmeni seçildim. Kendileriyle ilişkim yanlış anlaşıldı. Suç işleme kastım yoktur. Tahliyemi talep ederim." dedi. Mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı 26 Nisan'a erteledi.

Öğretmenin; 24 Şubat 2022'de tutuklanan sanığın 4 çocuğa yönelik "zincirleme şekilde çocukların cinsel istismarı" ve "müstehcenlik" suçlarından toplamda 62 yıldan 173 yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.

Kaynak: AA / Güncel

Cumhuriyet İstanbul 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Great Work:

Görende cinayet işlemiş sanacak.

Cevap Yaz48Yayından Kaldır
Doğrucu Davut Davut:

Çocuklar şikayetçi miymiş bari?

Cevap Yaz1239Yayından Kaldır
haksız mıyım:

küçük bir ceza verilmeli, ahlaksızlıktır sonuçta. ama abartılacak bir durum değil bence. başkaları ne pislikler yiyor

Cevap Yaz4653Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title