Haberi Paylaş

Bu Tür Mağduriyetler Olabilir?

Bu Tür Mağduriyetler Olabilir?

Ak Partili Ataş: CHP'li arkadaşlarımız bile Erdoğan'a dua ediyor (EK)'BU TÜR MAĞDURİYETLER OLABİLİR'Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş partisinin Burdur Öğretmenevi Nurcihan Velicangil Konferans ve Sergi Salonu'nda düzenlediği İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

Ak Partili Ataş: CHP'li arkadaşlarımız bile Erdoğan'a dua ediyor (EK)

'BU TÜR MAĞDURİYETLER OLABİLİR'

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş partisinin Burdur Öğretmenevi Nurcihan Velicangil Konferans ve Sergi Salonu'nda düzenlediği İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Toplantıya Ak Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek, İl Başkanı Süleyman Faki, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı ile partililer katıldı. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturmalara ilişkin konuşan Mustafa Ataş, 'Mağduriyetler yaşandığı söyleniyor. Bu tür süreçlerde bu tür mağduriyetler olabilir. Sayın başbakanımız da açıkladı, mağdur olduğunu düşünenler varsa gelsinler kurumlara dilekçelerini versinler. Biz mahşeri vicdanımızda hiç kimsenin hukukunun çiğnenmemesi gerektiğini düşünen bir topluluğuz. Hiç kimsenin haksızlığa uğramaması gerektiğini düşünen siyasi partiyiz. Yanlışlıklar varsa bunlar düzeltilecektir" dedi.

'CANLAR YANMADAN DA İŞLER YOLUNA GİRMİYOR'

Fırat Kalkanı operasyonuyla ilgili ise Mustafa Ataş, 'Türkiye'yi tehdit eden terör örgütlerinden temizleninceye kadar buradaki mücadele devam edecek. Kayıplarımız olacak, canlarımız yanacak ama o canlar yanmadan da işler yoluna girmiyor. Yarın daha çok canımızın yanmaması için tedbir olarak bunları yapmak zorundayız. Bizim kimsenin toprağında gözümüz yokö diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Burdur Öğretmenevi Bayram Özçelik Mustafa Ataş AK Parti Politika Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title