Çayeli Belediye Başkanına Saldırı - Haberler
Haberi Paylaş

Çayeli Belediye Başkanına Saldırı

İhlas Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:

Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen'e kimliği belirsiz kişiler saldırı düzenledi.

Kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında Çayeli Kültür Merkezinde düzenlenen programa katılan Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, programın gerçekleştiği salondan çıktığı sırada yaklaşık 10 kişilik bir grubun saldırısına uğradı.

Başkan Esmen saldırıdan yara almadan kurtulurken, olayı engellemek için kalabalık gruba müdahale eden makam şoförü Hasan Esmen’in aldığı darbe sonrası kaşı açıldı. Hasan Esmen’e ilk müdahalesi 112 Acil servis ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı ifade vermek üzere İlçe Jandarma Komutanlığına geldi. İfade sonrası kısa bir süreliğine dışarı çıktı. O esnada Başkan Esmen’i bekleyen bir grup vatandaş kendisini görünce alkışladı.

Saldırı sonrası açıklama yapan Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, “Herkes öncelikle sakin olsun. Herhangi bir problem yok. Biz gayet iyiyiz. Şimdilik sizlerden istirhamım herkesin evlerine gitmesi. Ben de birazdan gideceğim. Herhangi bir sıkıntı yok. Olay ile ilgili adli sürec başlamıştır. Gereken her şey yapılıyor. Bundan emin olabilirsiniz. Devletimiz güçlüdür. Bu konuda hiçbirinizin sıkıntısı olmasın. Sizler bunun muhabbetini bile yapmayın. Bütün yetkililer şu anda burada. Sizler rahat olun” dedi.

Polisin saldırı ile ilgili soruşturması sürüyor.

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Atilla Esmen Çayeli Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title