Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Eş Raportörleri Türkiye'yi Ziyaret Edecek - Haberler
Haberi Paylaş

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Eş Raportörleri Türkiye'yi Ziyaret Edecek

ANKA - Melis Yıldırım - Güncel
 - Güncelleme:
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Eş Raportörleri Türkiye'yi Ziyaret Edecek

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) eş raportörleri John Howell ve Boriss Cilevics, Türkiye’nin taahhüt ve yükümlülüklerinin izlenmesi, bilgi toplama ve araştırma kapsamında 18-20 Mayıs’ta İstanbul ve Ankara’yı ziyaret edecek.

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) eş raportörleri John Howell ve Boriss Cilevics, Türkiye'nin taahhüt ve yükümlülüklerinin izlenmesi, bilgi toplama ve araştırma kapsamında 18-20 Mayıs'ta İstanbul ve Ankara'yı ziyaret edecek.

AKPM eş raportörleri Howell ve Cilevics, Türkiye'nin taahhüt ve yükümlülüklerinin izlenmesi amacıyla 18-20 Mayıs arasında Ankara ve İstanbul'u ziyaret edecek. Bilgi toplama ve araştırma amaçlı ziyaret kapsamında eş raportörler, Adalet Bakanlığı ve ceza infaz kurumu temsilcileri, AKPM ve TBMM heyeti üyeleri, hukukçular ve sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelecek. Eş raportörler, Osman Kavala davasıyla ilgili son gelişmeleri ve AİHM kararının uygulanmasını ele almak için temaslarda bulunacak.

ANKA / Melis Yıldırım - Güncel

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Araştırma Türkiye Mayıs Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title