Haberler

Anneler ve Anne Adayları Türkmax Ekranlarında Buluşuyor

Abone Ol

7 aylık hamile Tümay Özokur, hamileliği boyunca bu süreçle ilgili tüm detayları Annenin Günlüğü'nde paylaşıyor!

Ekranların yeni soluğu Annenin Günlüğü, hamilelik ve doğum hakkındaki her konuda anneleri ve anne adaylarını bilgilendiriyor. Ünlü konuklar ve alanında uzman doktorlarla gerçekleştirilen röportajlarla renklenen program, Tümay Özokur'un sunumuyla her Cumartesi saat 11:00'da Türkmax ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Digiturk platformunda Kasım ayından bu yana yayınlanan, 7 aylık hamile Tümay Özokur'un hazırlayıp sunduğu Annenin Günlüğü programı, anne ve anne adaylarına ışık tutmaya devam ediyor. Öncesi ve sonrasıyla tüm hamilelik süreci hakkında uzman doktorlar eşliğinde izleyicilerine bilgi aktarımı sağlayan programda, Tümay Özokur'un ünlü isimlerle gerçekleştirdiği keyifli sohbetler de yer alıyor. Özokur bu zamana kadar Ceren Erginsoy, Tolga Karel, Ceren & Emir Benderlioğlu, Veysel Diker gibi isimlerle ebeveynliğe dair keyifli söyleşiler gerçekleştirdi.

Annenin Günlüğü'nde hamilelikte en rahat kıyafetlerden, genel bakımın nasıl sağlanacağına, nasıl beslenileceğinden, hamilelik sporuna kadar tüm detayların paylaşılmasının yanı sıra doğum fotoğrafçılığı ve yeni doğan bebeklere alınacak hediye alternatifleri gibi ayrıntılı konular hakkında da izleyiciye fikir veriliyor. Hamilelik ve sonrası ile ilgili her soruya cevap veren program Cumartesi günleri saat 11:00'da Türkmax izleyicisinin karşısına çıkıyor.

İkinci kez anneliğe adım atacak olmanın heyecanını yaşayan Özokur, oğlu Dora'yla birlikte bu heyecanını adım adım izleyiciyle paylaşıyor. Annenin Günlüğü'nde hamileliğinin tüm aşamalarını ve bir bebeğin gelişim sürecini anlatan Özokur, daha önce oğlu Dora'ya hamileyken "Anne Oluyorum" isimli bir kitap yazmış ve doğum sonrasında kendisinin hazırlayıp sunduğu çeşitli programlarla çocukların gelişimine katkıda bulunacak bilgileri ailelerle paylaşmıştı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Tümay Özokur Digiturk Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title