Alaşehir MASMEK Kursiyerlerinden dönem sonu sergisi - Haberler
Haberi Paylaş

Alaşehir MASMEK Kursiyerlerinden dönem sonu sergisi

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Alaşehir MASMEK Kursiyerlerinden dönem sonu sergisi

Manisa Büyükşehir Belediyesinin sanat ve meslek edindirme kursları arasında önemli bir yere sahip olan hizmetlerinden olan MASMEK'in, Alaşehir ilçesinde eğitim alan kursiyerleri, dönem sonu sergisi açtı.

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun'un da ziyaret ettiği sergide yer alan eserler, Alaşehirli vatandaşların beğenisini topladı.

Alaşehir MASMEK kursiyerlerinin dönem sonu sergisi, Alaşehir Cumhuriyet Meydanı'nda açıldı. Serginin açılışına Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Himmet Güneş, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı İdari İşler Şube Müdürü Hasan Torun ve MASMEK Koordinatörü Ahmet Kaplan katıldı. Serginin açılış kurdelesini kestikten sonra sergide yer alan eserleri tek tek inceleyen Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, emeği geçenleri tebrik etti. Kursiyerler de, kendilerine sunulan imkanlar dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına teşekkür etti.

Bültenler / Güncel

Cumhuriyet Meydanı Abdullah Uçgun Alaşehir Manisa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title