Haberi Paylaş
'1000'de 1 Gece Diyalogları' İzmir'de…

"1000'de 1 Gece Diyalogları" İzmir'de…

Güncel Haberler

Birol Güven'in kaleme aldığı, Galip Erdal'ın yönettiği, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu'nun yeni oyunu "1000'de 1 Gece Diyalogları" 2. Sezonunda yine İzmirli hemşehrileriyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Başrollerini Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler'in paylaştığı "1000'de 1 Gece Diyalogları", 15 Aralık Cuma günü saat 20.30 da, İzmir Bostanlı Suat Taşer Salonu'nda perde açacak…

İkisi de İzmirli olan Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler, "İki İzmirli olarak bu sezonda da hemşehrilerimizle buluşacak olmanın mutluluğu üzerimizde… Memlekette sahneye çıkmakta ayrı bir heyecan" dediler.

"1000'de 1 Gece Diyalogları" ilişkiler ve evliliklerde yaşanan bilindik sorunların yanı sıra, geleneksel anlayış ile modern düşüncenin zıtlığını mizahi bir bakış açısıyla anlatıyor.

Anadolu Efes'in katkılarıyla, HDI Sigorta'nın desteğiyle, Virgin Radio Türkiye'nin radyo sponsorluğu ve Hürriyet'in medya sponsorluğu ile tiyatro sahnesinde.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Hakan Meriçliler Begüm Kütük Suat Taşer İzmir Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title