Haber : 1. İstanbul Gedik Üniversitesi Vala Gedik Spor Ödülleri Töreni' Yapıldı - Haberler

Haberi Paylaş

1. İstanbul Gedik Üniversitesi Vala Gedik Spor Ödülleri Töreni' Yapıldı

1. İstanbul Gedik Üniversitesi Vala Gedik Spor Ödülleri Töreni' Yapıldı

'1. İstanbul Gedik Üniversitesi VALA GEDİK Spor Ödülleri Töreni' 26 Haziran'da Büyük Kulüp'de gerçekleşti.

İstanbul Gedik Üniversitesi tarafından üniversiteler arası spor müsabakalarında başarılı olan sporcuları ve onlarda emeği geçen çalıştırıcıları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen '1. İstanbul Gedik Üniversitesi VALA GEDİK Spor Ödülleri Töreni' 26 Haziran'da Büyük Kulüp'de gerçekleşti.

Geleneksel olarak her yıl düzenlenecek ödül törenine Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya Gedik, Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Berrak Kurtuluş, Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Kamil Özer gibi isimlerin yanı sıra sanat, iş ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Prof.Dr. Dilara Özer'in Vala Gedik Spor Ödülleri etkinliğini tanıtımı ile başlayan törende, Türkiye'de kadınların yaşadığı şiddete de dikkat çekmeyi amaçlayan Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Asil Özbay'ın "Bir Kadın Bir motor 10 Ülke" projesinin tanıtımının ardından geceye iftar yemeği ve semazen gösterileri ile devam edildi.

Topluma yararlı hizmetlerde bulunmuş hayırsever merhume VALA GEDİK anısına düzenlenen '1. İstanbul Gedik Üniversitesi VALA GEDİK Spor Ödülleri Töreni' sonunda başarılı öğrencilerin ödülleri sanat, iş ve spor camiasının ünlü isimleri tarafından takdim edildi.

Bültenler / Güncel

Hülya Gedik Kamil Özer İstanbul Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title